1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda, Furkan’ın topladığı bilgisayarın nitelikleri neler yakından bakıyoruz. Furkan’ın Haziran ayında toplamış olduğu kasanın özelliklerine yakından bakarken, pc toplarken dikkat edilmesi gerekenler neler sizlere aktarıyoruz.

16 bin liralık kasayı toplarken neler yaşadık?

Bilgisayar toplarken dikkat edilmesi koşul olan Bir hayli nokta bulunuyor. eğer bu noktalara dikkat etmezseniz, binlerce lira harcadıktan ardindan canınızı sıkan Bir takım konular olabiliyor. Bu videomuzda, tek aylık tek pc toplama sürecini size anlattık!

Bilgisayar toplarken dikkat edilmesi gerekenler

Bilgisayar toplarken evvel olarak ne amaciyla pc topladığınıza dikkat faktörüz gerekiyor. Oyun oynamak veya iş amaciyla pc toplamak arasında ağırbaşlı manada farklılıklar olabiliyor. Amacınıza göre parçaları seçtikten sonra, aceleniz yoksa piyasayı iyi tek şekilde araştırmak mühim noktalar arasında yer alıyor. Araştırma süresince indireme giren parçaları da ayrı ayrı satın almak, size toplama süresinde oldukça çok karlılık getiriyor.

Eğer sizler de bu bilgisayarın parçalarını heyecan eder yada satın almak isterseniz, aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Samsung Space Monitör satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

AMD Ryzen 7 3700X satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

Asus Tuf Gaming Anakart satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

GIGABYTE RTX 2070 Super ekran kartı satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

Corsair Vengace 16 GB RAM satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

Corsair M2 SSD satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

Seagate iki TB sabit disk satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

750 Watt güç kaynağı satın almak isterseniz tıklamanız yeterli

fifa 21

bilgisayar toplama ipuçlarıbilgisayar toplama esnasında dikkat edileceklerbilgisayar toplarken dikkat edileceklerfurkan kasa toplamaFurkan’ın bilgisayarısdn pc toplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir