2.000-3.000 TL arasındaki en iyi telefonlar

Akıllı telefon tercihi yaparken en çok dikkat ettiğimiz nokta, telefonlar için ayırabildiğimiz bütçe oluyor. Bu videomuzda 2.000-3.000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi telefonlar hangileri yakından bakıyoruz. Uygun fiyatlı Android telefonlar arasında birçok seçenek bulunurken, kararsız kalan izleyicilerimiz için harika bir liste hazırladık.

Uygun fiyatlı Android telefonlar tercihlerimiz neler?

Sizler için hazırladığımız uygun fiyatlı telefonlar listemizdeki telefonları özenle seçtik. Bu telefonlar, ofisimize gelmiş ve bizim tarafımızdan incelenmiş telefonlar oldu. Ayrıca bu listedeki herhangi bir telefonu beğenirseniz, YouTube kanalımıza giderek İnceleme Videolarına bakabilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Sizler için hangi telefonları sıraladık?

Sizler için sıraladığımız telefonların fiyatları, şu anda olabildiğince uygun fiyatlı olarak seçildi. Listenin ilk sırasında, 5.000 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip realme 5i bulunuyor. Bu modelden sonra sıradaki telefon ise uzun zamandır uygun fiyatı ile dikkat çeken Redmi Note 8 modeli oldu. 3. sıradaki telefon, Redmi Note 8 modelinin bir üst modeli olan ve alınabilecek en uygun fiyatlı telefonlar arasında oldukça fazla beğenilen model olan Redmi Note 9 modeli. Ekranda çentik veya delik sevmeyenleri de unutmadık ve Pop-Up kameraya sahip telefon Huawei P Smart Pro modelini de listemize ekledik. Sondan ikinci telefonumuz, Galaxy A50 modeli oldu. Bu model de AMOLED ekranı ve uygun fiyatı ile listemize girdi. Son telefon ise, Redmi Note 9 Pro modeli oldu.

Listemizdeki tüm telefonların inceleme veya kutu açılış videolarını, videomuzun açıklama kısmından bulabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 modelini satın almak için

Telefonu Hepsiburada güvencesi ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Philips ph 805 inceleme, philips ph 805 özellikleri

Xiaomi Redmi Note 9 modelini satın almak için

Telefonu Hepsiburada güvencesi ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Philips ph 805 inceleme, philips ph 805 özellikleri

Xiaomi Redmi Note 9 Pro modelini satın almak için

Telefonu Hepsiburada güvencesi ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Philips ph 805 inceleme, philips ph 805 özellikleri

2000-3000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi telefonlar hangileri?5 çayıA50 özelliklericanlı yayınm30s özelliklerimi 9t özelliklerinote 8 özelliklerinote 8 pro özelliklerisdnsdncevaplıyorshiftdeletenetUygun fiyatlı Android telefonlar neler?uygun fiyatlı telefonlaruygun fiyatlı telefonlar sdnvideo inceleme

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir