2 Assassin’s Creed modu kısa süreliğine ücretsiz

Assassin’s Creed Odyssey ve Origins modu ücretsiz oldu! Epic Games Store’un GTA V hamlesinden ardindan harekete geçen Ubisoft, oyuncuları tarihi tek geziye çıkaracak. Peki bu fırsattan nasıl yararlanabilirsiniz?

Assassin’s Creed Odyssey ve Origins modu fiyatsız oldu!

Assassin’s Creed serisinin hemide dağıtımcılığını ayni vakitte da yapımcılığını üstlenen Ubisoft, bu müjdeyi resmi Twitter hesabından verdi. Fransalı oyun geliştiricisi, Antik Yunan ve Antik Mısır yolculuğunun başladığını ifade etti. Assassin’s Creed Discovery Tour Ancient Egypt ve Ancient Greece modları fiyatsız oldu.

Oyuncuların bu iki oyundan da yararlanmasını istek eden Ubisoft, oyun içi eğitime ağırlık verdi. Bu bağlamda mevzubahis oyunlarda bulunan dövüş et mekanikleri, bulgu turları, deney puanları ve benzeyen sistemler ön planda çıkacak.

27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülen Assassin’s Creed Creed Origins; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları amaciyla geliştirilmişti. Assassin’s Creed Creed Odyssey ise 5 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One, PC, Google Stadia ve Nintendo Switch amaciyla piyasaya sürüldü.

Assassin's Creed Odyssey ve Origins modu

Bu projeyi yasama geçirmek yerine tek web sayfası hazırlayan Ubisoft, oyuncular amaciyla sanal turlar hazırladı. Bu fırsatlardan 21 Mayıs 2020 tarihine civarindan yararlanabilirsiniz. İlgili modlara erişmek amaciyla “buraya” tıklayabilirsiniz.

Bilindiği üzere Ubisoft’un tertemiz durağı Assassin’s Creed: Valhalla oldu. Kendisinin çıkış tarihi Daha net değil. çünkü Bir takım kaynaklar bu oyunun yaz sezonlarinda çıkacağını söylüyor. Bir takım kaynaklar ise beklenen tarihin 16 Ekim 2020 olduğunu savunuyor.

Assassin’s Creed Discovery Tour Ancient EgyptAssassin’s Creed Odyssey ücretsizAssassin’s Creed Odyssey fiyatsız indirAssassin’s Creed Odyssey ve OriginsAssassin’s Creed Odyssey ve Origins ücretsizAssassin’s Creed Odyssey ve Origins fiyatsız indirAssassin’s Creed Origins ücretsizAssassin’s Creed Origins fiyatsız indirAssassin’s Creed OdysseyDiscovery Tour Ancient EgyptDiscovery Tour Ancient GreeceUbisoft Assassin’s Creed Odyssey ücretsizUbisoft Assassin’s Creed Odyssey fiyatsız indirUbisoft Assassin’s Creed Origins ücretsizUbisoft Assassin’s Creed Origins fiyatsız indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir