3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!

Teknolojiye ulaşmak, dolar kurundan dolayı her geçen vakit dahada da zorlaşıyor. Akıllı telefon, saat ve kablosuz kulaklıklar benzeri gündelik yasamda herkesin ihtiyaç duyabileceği cihazları aynı anda almak ise nereyedeyse tek düş haline gelmiş durumda. Bu videomuzda, toplamda 3.700 TL ödeyerek satın alabileceğiniz telefon Realme C11 özellikleri, Realme Watch nitelikleri ve Realme Buds Air Neo özelliklerine yakından bakıyoruz.

Realme cihazlar ile ahenk gösteren fiyatlı ekosistem oluşturduk

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda, Bir hayli insanın dahil olmak istediği ama dahil olamadığı “ekosistem” ile alakalı odaklanacağız. ahenk gösteren fiyatlı cihazlar ile kendinize ortaklama tek seviyede tek ekosistem oluşturma imkanına sahipsiniz. Bizler de sizler amaciyla oluşturabileceğiniz ekosistemlerden tek tanesini buy videoda kurduk. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri kurduğumuz ekosistem videosu ile baş başa bırakalım.

Bu ekosistem içerisinden neler var?

Dolar kurunun devamlı olarak arttığı Bu sıralar ne yazık ki teknolojiye erişmek gittikçe zorlaşıyor. Bundan dolayı, uygun fiyatlı tek ekosistem kurmak istedik. Bu ahenk gösteren fiyatlı ekosistem içerisine de seçilebilecek en mantıklı cihazları yerleştirdik. İlk ürünümüz, giriş seviyesi tek telefon var olan ve tasarımı ile beğenimizi galip gelen Realme C11 modeli oldu. Özelliklerinden videomuzda bahsettiğimiz Realme C11 modelinden sonra, sıradaki aksesuarımız tek akıllı saat oldu. ücreti ile dikkat çeken Realme Watch’u da kutusundan çıkarttık ve bize sunulanları size aktardık. Ekosistem konusunda belki de en başarılı bulduğumuz ürün Realme Buds Air Neo oldu. Tam kablosuz kulaklık, oyun modu ve telefon içerisinden denetim edilebilmesi benzeri özelliklerle beğenimizi kazandı. Bu model ile birlikte ekosistemi bitirmiş olduk.

Realme ekosistem videomuzu izledikten ardindan yorum yapmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!

realme buds air neorealme buds air neo özelliklerirealme buds air neo kutu açılışırealme buds air neo oyun modurealme buds air neo pubgrealme buds air neo sdnRealme C11Realme C11 özelliklerirealme c11 kutu açılışırealme Watchrealme Watch özelliklerirealme watch kutu açılışırealme watch sdn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir