80 dolarlık Samsung J2 Core 2020 tanıtıldı!

Corona virüsü hasebiyle hayat genelinde oluşan kriz, ortada ve asagi segment cihazlara rağbeti dahada da artırdı. bu erken bütçe arkadaşı Samsung J2 Core 2020 nitelikleri ve fiyatı açıklandı.

Samsung’tan evvel açılır kameralı telefon geliyor!

Samsung’tan evvel açılır kameralı telefon geliyor!

Yeni tek Samsung aygıt amaciyla alana atılan sızıntı açılır kamera tasarımına sahip tertemiz tek akıllı telefon geliştirildiğine işaret olabilir.

Samsung J2 Core 2020 özellikleri

Şirket, bu erken itibarı ile Hindistan’da J2 Core 2020 modelinin satışa çıkacağını açıkladı. 2018 seneninde tanıtılan j2 Core modeline oldukça yakın özelliklere sahip var olan tertemiz model, Android Go ile karşımıza çıkıyor.

540 x 960 Pixel, 5 ‘ LCD çözünürlüğe sahip ekran ile gelen cihazda ne tür cam kullanıldığı belirtilmemiş ama Daha önceki modelde olduğu benzeri Gorilla Glass olduğu olasılık ediliyor. Daha önceki tip çerçeve tasarımına sahip var olan modelde çentik yer almıyor.

Samsung J2 Core 2020 nitelikleri ve fiyatı

Arka kamera diziliminde 8 Megapiksel anne kamera ve odaklama lensi yer alıyor. Özçekim için 5 Megapiksel kamera seçenek edilmiş. art kamera ile 1080p çözünürlükte 30 FPS video kaydedebilen cihazda microSD kart desteği olduğu amaciyla uzunca süre video çekme imkanı sunuyor.

Cihazda dört adet Cortex-A53 çekirdeğe ve Mali-T720 grafik birimine ev sahipliği yapan Exynos 7570 Quad işlemci yer alıyor. 1 GB RAM ve 16 GB depolama ile gelen cihazda 2.600 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Her ne civarindan tertemiz versiyon olsa da Android 8.0 işletim sistemi ile gelen aygıt Bir takım konulardaki eksikliklerini açıkça gösteriyor.

Cihaz, tanıtılan özelliklerden değişik depolama ve RAM seçeneğine sahip olmayacak. Samsung J2 Core 2020 ücreti 83 dolar olarak belirlenmiş. Ülkemize ne vakit geleceği ve hangi ücret etiketi ile piyasaya sürüleceği Daha bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir