Acun Ilıcalı’dan Instagram canlı yayın dünya rekoru!

Günümüzün en popüler yasamsal medya platformu Instagram canlı yayınlar amaciyla sıkça kullanılmaya başlandı. Virüs hasebiyle insanların haneden çıkamamasının hatri sayilir büyüklükte tesiriyle geçtiğimiz hafta Instagram ülkemiz rekoru Acun Ilıcalı’ya geçmişti. Ilıcalı, rekoruna tek yenisini ek ederek Instagram canlı yayın dünya rekoru kırdı.

Acun Ilıcalı’dan Instagram canlı yayın hayat rekoru!

Yaklaşık 10 senedir Türkiye’de yayınlanan ve oldukça sevilen Survivor bu sefer global önemde tek ilke imza attı. Instagram takipçileri ile yarışmacılar arasında canlı yayında olasılık oyunu düzen eden Ilıcalı, rekor sayıya ulaştı.

instagram canlı yayın rekoru acun ılıcalı instagram hayat rekoru

Düzenlenen oyunun bitmesiyle birlikte Instagram üzerinden canlı yayın açan Acun Ilıcalı, kısa süre içinde 3 milyon kullanıcıyı gördü. geçtiğimiz hafta 1 milyon kullanıcı ile ülkemiz rekorunu kıran Ilıcalı, bu erken de Instagram canlı yayınında hayat rekoru kırmış oldu.

Söz konusu canlı yayında izleyicilerden gelen sualleri yanıtlayarak etkileşim kurulması hedefleniyordu. Sahiden de beklendiği benzeri yoğun etkileşim alan canlı yayın, 3 milyon kişiye ulaşmasıyla da ön plana çıkmış oldu. Acun Ilıcalı, rekorun kırılmasının derhal hemen peşinden izleyen bütün seyircilere teşekkür ederek canlı yayını sonlandırdı.

canlı yayın hayat rekoru acun ılıcalıinstagram canlı yayın hayat rekoruinstagram hayat rekoruSurvivor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir