Amiral gemisi vivo iQOO Z1 detayları sızdırıldı!

Telefonların tanıtılmadan evvel en azından ani çok detayının sızdırılması artık farz oldu. vivo’nun asagi markası olarak karşımıza çıkan iQOO’nun Z1 akıllı telefonu sızdırıldı. vivo iQOO Z1 detayları ile karşımıza çıkıyor. hemide tasarımına değin fikirler netleşiyor ayni vakitte da Bir takım nitelikleri ve fiyatıyla telefon alana çıkıyor. İşte vivo iQOO Z1 ile alakalı bildiğimiz her şey.

vivo iQOO Z1 detayları ve bildiğimiz her şey

Çok değil dahada ani çok vakit evvel ortada segmente seslenen tertemiz telefonuyla karşımıza çıkan vivo, şimdi ise amiral gemisi olarak çıkacağı söylenen Z1 ile karşımızda. vivo iQOO Z1 detayları için alana çıkan en mühim şeyse netlikle tasarım.

Telefonun tasarımında parlak tek yüzeye yer veriliyor. art tarafta ışıltılı tek dokuyu seçenek eden şirket telefonun dahada zarif görünmesini sağlamış. Telefonun arkasında kullanılan tasarım geçen ay resmi olarak tanıtılan iQOO Neo3’e benziyor.

Telefonun tasarımı ile alakalı sızdırılan görsellerde Yalnızca art taraftaki görünüm ile alakalı fikirlere sahibiz. Ön tasarım, çentik ve benzeyen detaylar ile alakalı Daha tek fikrimiz yok ama elimizde telefonun ekran yenileme hızları var.

vivo iQOO Z1 amaciyla alana çıkan özellikler arasında ekranın maksimum 144Hz yenileme hızına sahip olacağı yer aldı. Bunun yanında kullanıcılar amaciyla telefonun 60Hz, 90Hz, 120Hz ve 144Hz benzeri alternatifleri arasında seçenek yapmasının sağlanacağı söyleniyor.

vivo-iQOO-Z1-detaylari-vivo- iQOO-Z1-ozellikleri-01.jpg

Telefonun donanım tarafında ise kısa süre evvel amiral gemisi modeller amaciyla hususi sunulan MediaTek Dimensity 1000 serisi karşımıza çıkacak. Z1’in asgari iki değişik renk seçeneği ile satışa çıkacak. Bunun yanında telefonun kamera tarafında karşımıza art panelde, dikey ve dikdörtgen şeklinde üçlü kamera kurulumuna yer verildiği açıkça görülüyor. Bu kameralara tabiki tek de LED flaş eşlik ediyor.

vivo iQOO Z1 detayları ile alakalı tek de 44W hızlı şarj cihazı ile birlikte geleceği aktarılıyor. Telefonun sızdırılan afişinde ise vivo iQOO Z1 nitelikleri dışında tek de ücreti alana çıktı. Telefonun 6 GB RAM ve 128 GB depolama sunan modeli amaciyla kullanıcıların takriben olarak 352 dolar ödemesi gerekiyor.

vivo iQOO Z1vivo iQOO Z1 özelliklerivivo iQOO Z1 detaylarıvivo iQOO Z1 teknik detayları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir