Android 11 Beta yanlışlıkla yayınlandı

Corona virüsü salgını hasebiyle Bir hayli etkinliğin iptal edildiği teknoloji sektörü bu sefer ABD’deki olaylar nedeniyle ertelemeler yaşıyor. PlayStation 5 tanıtım etkinliğinin ve Android 11 Beta lansmanının ertelendiğini size duyurmuştuk.

Google, Android 11 Beta sürümünü yanlışlık yayınladı

Normalde üç Haziran bugünü Başka bir deyişle yarın gerçekleştirilecek var olan lansman sonrasında Beta sürümü geliştiricilere sunulacaktı. Etkinliğin ertelenmesi Beta sürümünü de erteledi, ama Google yanlışlıkla güncellemeyi yayınladı.

Android 11 Beta hata neticesi yayınlandı

XDA’dan Mishaal Rahman tarafından tek araya toplanan raporlara göre Beta sürümü RPB1.200504.018 yapım numarasını taşıyor. asgari iki Pixel dört XL ve potansiyel olarak başka ani çok modelin güncellemeyi aldığı görüldü.

Aslında geçtiğimiz senelerde da eş vaziyetler yaşandı, ama bunlar “Google çalışanlarına hususi güncellemeler” olarak karşımıza çıkıyordu. Bu sürümde bunun benzeri tek durum mevzubahis değil ve Google çalışanı olmayan kişiler bu güncellemeyi aldı. Tabi, Vaziyetin ayrım edilmesi üstüne güncelleme kısa süre içinde art çekildi. Bu kapsamda Yalnızca güncellemeyi yükleyen cihazlar Android 11 Beta’yı kullanmaya ayni ritimde devam edebiliyor.

Androidandroid 11 betagoogle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir