Apple ekran altı Touch ID üzerinde çalışıyor!

Son vakitlerde gündemde bulunan ekran altı Touch ID ile alakalı tertemiz söylentiler bulunmakta. Apple’ın Face ID‘si istenildiği benzeri çalışsa da, insanların ekran altı parmak müsaadesi dahada çok seçenek ettiği aşağı yukarıya olasılık ediliyor. bu sebeple şirketin gelecekteki telefonlarına potansiyel olarak her iki seçeneği de kullanıp kullanmayacağı heyecan laf konusu.

Ekran altı Touch ID 2021 seneninde gelebilir!

iPhone 12’de ekran altı parmak izi özelliği gelmese de, kullanışlı var olan bu özelliği Apple’ın Daha art getirmek istediği istikametinde çeşitli söylemler var. iPhone amaciyla ekranın altında tek parmak izi tarayıcısının olmasını olasılık olduğunu argüman eden, Twitter kullanıcı isimi @L0vetodream var olan sızıntı uzmanının tek tweet’ine göre şöyle;

Şu anda iPhone 13 ile alakalı hiçbir şey bilmediğimizi göz önüne alırsak, belki de bu özelliği 2021’in nihayetinde ekran altı Touch ID ile karşılaşmayı olasılık etmekten başka yapacağımız tek şey yok.

Ekran altı parmak izi sensörü tertemiz değil ve çeşitli Android telefon üreticileri cihazlarında kullandı Hem de çok tutulduğu açık ve net ortada. Belki de Apple dahada iyi olabilecek tek özelliğe inanilmaz tek yaklaşım sunabilir.

Aynı vakitte iPhone amaciyla ekranın altında tek Touch ID bulunması ile alakalı söylentileri de evvel kez duymuyoruz. dahada önce, Bloomberg’den bunun benzeri tek özelliğin 2021’in sonuna civarindan acele şekilde çıkabileceğini argüman eden tek rapor da vardı. Apple hakkındaki söylentiler çok ender tek şekilde gerçekleşiyor. tek yapılması koşul olan şey bekleyip görmek.

Appleekran altıiddiaiOSiPhoneparmak izitouch id

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir