Apple iPhone 12 için çözümü eski modellerde arıyor!

Apple, geçtiğimiz haftalarda iPhone 12 ailesini tanıtmıştı. Sonrasında ise tertemiz modeller amaciyla satış beklentileri Bir hayli de karşılanmamıştı. ama bu durum değişiyor, talepler artıyor. aynı zamanda şirket iPhone 12 bileşenleri amaciyla de sorun yaşıyor. Firma üretimde gecikmeleri önlemek yerine tek adım atıyor. Apple iPhone 12 amaciyla çözümü eski iPhone yeni sezon modelleri ile arayacak.

Apple, 20 milyondan çok Daha önceki iPhone siparişi verdi

İlk aşamada yeni iPhone ailesi amaciyla satışlar beklentileri karşılayamadı. ama bu Vaziyetin değiştiği, taleplerin arttığı görülüyor ve tek sonraki süreçte de artışın ayni ritimde devam edeceği olasılık ediliyor. özellikle yılbaşı benzeri alışverişin artacağı dönemde iPhone 12 amaciyla de taleplerin artması bekleniyor. Bu vaziyette da şirket üretim ve tedarik noktasında mesele yaşamamak amaciyla tek adım atıyor.

Apple iPhone 12 amaciyla 20 milyondan çok Daha önceki iPhone siparişi verdi. Firma bu adımıyla tertemiz iPhone ailesi amaciyla imalat ve tedarik noktasındaki problemleri aşmayı planlıyor. Daha önceki modeller, iPhone 12 modellerinde parça desteği amaciyla kullanılacak. Satışlarda beklenen artış sonrası gereksinim da bu şekilde karşılanacak.

eski iPhone modelleri

Ayrıca firmanın eski iPhone yeni sezon modelleri için de Daha talep olduğu belirtiliyor. özellikle iPhone 11 satışları, şaşırtıcı derecede kuvvetli olarak ayni ritimde devam ediyor. aynı zamanda iPhone SE satışlarının da markanın yüzünü güldürdüğü biliniyor. tek başka kaynak ise iPhone 11 Pro ve Pro Max modellerinin, iPhone 12 satışlarını etkilememesi amaciyla üretimlerinin durdurulabileceğini söylüyor.

AppleApple Daha önceki iPhone siparişiiphone 11iPhone 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir