Apple Watch SE korkutan bir sorun ile gündemde

Kullanıcılarla yakın vakitte buluşan Apple Watch SE, ısınma sorunu ile gündem oldu. Watch Series 6’ya göre ahenk gösteren fiyatlı olarak kullanıcılarla buluşan cihaz, kullanıcıların paylaştığı mesele ile kendisini gösterdi. Kullanıcılar, akıllı saatin çok ısındığını ve bunun neticeninde da yanma alana geldiğini belirtti.

Ortaya çıkan görüntülerde de akıllı saatin ekranında yanık kendisini gösteriyor. Bu da kullanıcıların saatin yandığına değin yaptığı paylaşımın ispatı olmuş oldu. Modelin ahenk gösteren fiyatlı olarak satışa çıkması ve bu mevzunun yaşanması akılları karıştırdı.

Apple Watch SE ısınma sorunu

Şimdiye civarindan 6 değişik kullanıcıda mevzubahis hatali kendisini gösterdi. Bu 6 kullanıcısının altısında da akıllı saatin sağ üzerinde yanık izi oluştu. bazı modelde bu yanık izi minik haldeyken bazı modeller hatri sayilir büyüklükte olarak dikkat çekiyor. Öte istikametten aşırı ısınma sonrasında Bir takım kullanıcıların bileğinde de yanık izleri görülebiliyor.

apple watch se ısınma sorunu

Güney Kore’deki kullanıcılarda baş gösteren Apple Watch SE ısınma sorunu amaciyla rastgele tek İzah yapılmadı. Öte istikametten bu ısınmaya yollar açan Vaziyetin ne olduğu da bilinmiyor. mevzu ile alakalı paylaşım yapan kullanıcı, akıllı saati 8 Ekim tarihinde satın aldığını, 9 Ekim akşamı saatle uyuduğunu ve 10 Ekim sabahında bileğinde sıcaklık ile uyandığını aktardı. Bu tarihten ardindan akıllı saatin çalışmadığını beliren kullanıcı, bileğinde de iz olduğunu ayrım ettiğini söyledi. Bunun yaşanmasının derhal peşinden kullanıcı ürününü yenisiyle 16 Ekim tarihinde değiştirdi.

apple watch se ısınma sorunu

Sorun ile alakalı yapılan tahminlerde Taptic Engine (titreşim motoru) kaynaklı tek mesele olduğunu düşünüyor. mevzunun şimdilik cenup Kore’de baş göstermesi de enteresan karşılandı. ama cenup Kore odaklı yapılan üretimlerde seçenek edilen tedarikçilerden kaynaklı tek mesele yaşanıyor olabilir.

apple watch seapple watch se aşırı ısınmaapple watch se yandıapple watch se ısınma sorunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir