Apple’dan ücretsiz Apple Arcade sürprizi

Apple tarafından kullanıcılara sunulan oyun hizmeti için, ücretsiz kullanım sürprizi geldi. Apple Arcade halihazırda ücretsiz olarak denenebiliyor. Ancak firma bu deneme süresi haricinde kullanıcıları sevindiren bir e-posta gönderdi.

Bu sürprizin kaç abone için yapıldığı belli değil. Ancak bazı kullanıcılar gelen e-postalarında ücretsiz bir ay kullanma imkanına sahip olabilecek. Oyun servisinin 1 ay ücretsiz kullanılmasının ardından aylık 34,99 TL’ye abone olunabiliyor.

Ücretsiz Apple Arcade hediyesi şaşırttı

Halihazırda Apple Arcade için abonelik başlatmış olan kullanıcılar, gelen e-postayla birlikte şaşırdı. Çünkü e-postada “Bizimle başka bir aya daha ne dersin?” başlığı yer alıyordu. Başlıktan sonra da “Her zaman yeni oyunları ve güncellemeleri Arcade için getiriyoruz. Bu yüzde pek çok sevmek için sebebinizi bulacaksınız. Gelin ve yeni eklenenleri, ücretsiz bir ayla gözlemleyin.” denildi.

Bu mesajın ardından da kullanıcıların ücretsiz Apple Arcade 1 ay kullanımı için işlemleri yapacağı bağlantı bırakıldı. Bu bağlantıyla birlikte aboneler, yeni bir ödeme yapmadan 1 ay daha kullanım imkanı kazandı.

ücretsiz apple arcade

Firmanın, daha önceden abone olan kullanıcılarına yeni oyun ve güncellemeleri test ettirmeyi amaçladığı düşünülüyor. Ayrıca servisin ilk abonelerine de özel bir jest yapılmasının, hizmetin popülerliğini artıracağı söyleniyor.

Gamepad cihazları da destekleyen Arcade, şu anda 34,99 TL aylık fiyat etiketine sahip. Ayrıca bu fiyattan alımda, ailede 6 kişiye kadar kullanım imkanı sağlanıyor.

Appleapple arcadeücretsiz apple arcade

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir