Beklenen oldu: Samsung Galaxy F41 videosu geldi

Samsung Galaxy F41 isimli tertemiz modelin evvel videosu yayımlandı. Batarya kapasitesi 6.000 mAh var olan bu modelde sAMOLED Infinity-U mimarisi eşliğinde üretilen tek ekran mevcut.

Arkasında üç adet kameraya ev sahipliği yapan cenup Kore menşeli bu ürünün ön tarafında çözünürlüğü 32 Megapiksel var olan tek kamera yer alıyor. Kendisinin anne kamerası ise 64 Megapiksel çözünürlüğü ile kullanıcılara hizmet edecek.

Samsung Galaxy F41 evvel videosu ile karşımızda

Daha evvel Google Play Console adli tek platformda saptanan bu modelin 6 GB RAM ile donatılacağı söylenmişti. Gücünü Exynos 9611 işlemcisinden alacağı anlatilan Galaxy F41 hemide Full HD Plus özelliğine ayni vakitte da 1080 x 2340 ekran çözünürlüğüne sahip.

3.5 mm’lik kulaklık girişi ile standart tek kalite sunan bu modelin anne kamerasına 8 Megapiksel ve 5 Megapiksel olmak üzere iki adet kamera eşlik edecek. Ekran büyüklüğü 6.4 inç var olan bu modelin 8 Ekim 2020 tarihinde tanıtılacağı duyurulmuştu.

Samsung Galaxy F41 videosu

Arka tarafında tek adet parmak izi okuyucusuna yer veren Samsung Galaxy F41, damla çentikli tek ekran aracılığıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yaklaşık 217 dolar karşılığında satın alınabileceği argüman edilen bu aygıt ile alakalı dahada çok bilgiye erişmek amaciyla yukarıdaki haberimize tek göz atabilirsiniz.

Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizi fragman tadında olan alakalı video ile baş başa bırakalım. Bu videoyu fragman olarak nitelendirmemizin nedeni oldukça basit: 48 saniyelik tek tanıtım videosu sizi bekliyor. Samsung Galaxy F41 videosu ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Samsung Galaxy F41Samsung Galaxy F41 özellikleriSamsung Galaxy F41 tanıtım tarihiSamsung Galaxy F41 videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir