Bu indirimler kaçmaz! Hakkı Alkan’ın seçtikleri

Son vakitlerde dolar kurunda yaşanan artış alicilarin teknoloji satın alırken, özellikle ahenk gösteren ücret olarak, çok dahada ince eleyip sık dokumasına neden oluyor. Bu dönemde, indirimler nihayet derece önemli. Biz de bu yazımızda Hakkı Alkan tarafından seçilen Hepsiburada indirimleri listesini sizlerle paylaşıyoruz.

İndirimdeki ürünlerin bütün listesine bakmak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi geçelim indirimiyle öne çıkan ürünlere.

Bu gece yarısına civarindan olabilitesi çok Hepsiburada indirimleri

Hepsiburada indirimleri arasında Bir hayli değişik kategoride mahsul bulmak mümkün. Örneğin, televizyonunuzu akıllandırmak ve Apple ekosistemini televizyonunuzda da yaşamak amaciyla 4. kuşak tek Apple TV satın alabilirsiniz. Bu modelin 32 GB’lik çesidi 1.299 TL’ye satın alınabiliyor. Satın almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

PlayStation 5‘in çıkmasına uzunca tek vakit var. Bu müddette tertemiz tek konsol satın almak da nihayet derece mantıklı. PlayStation dünyasına giriş uygulamak istiyorsanız, PlayStation dört Slim 500 GB sizin amaciyla ideal olabilir. Hepsiburada indirimleri arasında bu modeli de bulmanız mümkün. 2.899 TL’ye inen konsolun indirimden faydalanmak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Android işletim sistemli tek akıllı tv satın almak isteyenler amaciyla de indirimler bulunuyor. Bunlardan öne çıkan ise Philips‘in 65 inçlik 4K Ultra HD. 65 inçlik tv ile içeriklerin tadını çıkarmak istiyorsanız buraya tıklayıp 6.989 TL’lik ürünü satın alabilirsiniz.

Günümüzde Bir hayli mahsul akıllandı. Tartılar da bu ürünler arasında yer alıyor. Eğer, artık Daha önceki tartınızı atmak ve adina akıllı tek tartı satın almak istiyorsanız, 266 TL’ye Xiaomi’nin akıllı tartı modelini alabilirsiniz. Bluetooth ile akıllı telefona bağlanan tartı ile sağlınızı denetim altına almak amaciyla buraya tıklamanız yeterli.

Bluetooth kulaklıklar da artık olmazsa olmazımız. Kulak üstü kulaklıklar arasında, sunduğu ses performansıyla dikkat çeken Sony WH-1000XM3B modeli de 2.135 TL’den satın alınabiliyor. Gürültü Önleyici özelliğe sahip var olan kulaklık, NFC ile kablosuz özgürlük sunuyor. Bu kulaklık modelini satın almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Hepsiburada indirimleri arasında Hakkı Alkan’ın seçtiği nihayet mahsul ise Classone sırt çantası. 15.6 inçlik laptop bilgisayarınızı kolayca taşıyabileceğiniz çanta, bordo, gri ve kara renkte satın alınabiliyor. Çantayı hızlıca satın almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

3d yazıcı ile alakalı herşey4.nesil Apple TVhakkı alkanhepsiburadahepsiburada indirimleriplaystation 4sony kablosuz kulaklıkxiaomi akıllı tartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir