Casper Nirvana X500 “Bir iş bilgisayarından fazlası”

Casper Nirvana X500, çok performans sunan güncel işlemcileri, suanki trendlerini izleyen ince çerçeve ve tasarımı, ultra hafifliği, inceliği, 15.6” ve 180 derece açılabilen ekranı ile iş ve gündelik Hayatta dahada üretken olmak amaciyla tasarlandı. şuurlu performans arayanlar amaciyla dahada çok hız, kolaylık ve randiman amaciyla geliştirilen X500 uzunca pil geçerliligi ile de dikkat çekiyor.

Ultra ince ve ultra hafif 180 derece tasarım

Nirvana X500, özellikle ince yapı ve esnek kullanım tercihinde olan, hergün hayatında bilgisayarını devamlı yanında taşıyan, hafif tek mahsul arayan kişilere çok fazla ahenk gösteren tek laptop bilgisayarı. Şık ve ince tek laptop arayan üniversite öğrencileri amaciyla olduğu kadar, çalışan kesme de bu anlayışıyla hitap eden model, tasarımı fonksiyonelliğe katabiliyor; 180 dereceye civarindan geriye yatabilen ekranı sayesinde bunu yapabilen Nirvana X500, bu sayede esnek kullanım ve çalışma imkanı sağlayabiliyor.

Metalik tasarımıyla dikkat çeken Nirvana X500, 7 milimetre inceliğinde ve 1.59 kilogram hafifliğinde oldukça ince yapıda tasarlandı. böylelikle bilgisayarınızı istediğiniz her vakit yanınızda taşıyabilir, çantanızda bulundurabilirsiniz.

Nirvana X500, bu hafif ve ince yapısına karşın, 15.6 ‘ büyüklüğünde tek ekrana ve onun yanında Intel Core i5 işlemciye sahip, geniş görsel sağlayan ve yoğun kullanım senaryolarını karşılayabilecek tek laptop bilgisayarı. Full HD çözünürlük üreten 15.6 ‘ büyüklüğündeki ekran Anti-Glare teknolojisine sahip. Yansımasız ekran sayesinde ışıklı ortamlarda veyahut vakit ışığında ekran yansıma yapmayacak.

Daha performanslı, dahada hızlı

Gündelik iş hayatında randımanlı ve hızlı tek kullanım amaciyla en tertemiz 10.nesil IceLake-U işlemcilerin kullanıldığı Casper Nirvana X500, Core i3, Core i5 veyahut 3.9 GHz hızındaki Core i7 işlemci alternatifleri ile kişiye hususi konfigürasyon imkanı sağlıyor. Daha önceki kuşak işlemcilere göre \%20 dahada çok performans olanağı ile teknolojik verimlilikte müessesesel çözümler sağlıyor.

Maksimum üretkenlik, minimum vakit kaybı saglamak yerine Nirvana X500’de dünyanın en hızlı depolama bileşeni M.2 / NVMe modellerini kullanabilir. Dilerseniz SATA SSD veyahut hard disk opsiyonlarını da değerlendirebileceğiniz X500’te toplaminda iki depolama portu bulunuyor.

Casper Nirvana X500’de kullanılan Intel’in Icelake platformuna hususi geliştirdiği G1 ve G7 ekran kartları da çok dahada çok grafik performansı arayanlar amaciyla iyi tek seçenek sunuyor.

Sahip olduğu özelliklerle tek iş bilgisayarından fazlasını sunan Nirvana X500’ü, isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda özelleştirebilir, kendinize hususi bilgisayarınızı tasarlayabilirsiniz.
https://www.casper.com.tr/laptop-bilgisayar/casper-nirvana-x500

Casper Nirvana Teknik Özellikleri:

İşlemci: MAX 10. kuşak Intel® Core™ i7 1065G7
Ekran: 15.6” FHD LED Ekran
Ekran Kartı: Intel® G1 (İ3&İ5) & Iris Plus (i7) Graphics
Depolama: iki TB’a civarindan depolama alanı
Batarya: üç cell 36Whr kapasite
Ağırlık: 1.59 kg
Boyut: 324.9* 219.5* 19.7 mm
Tasarım: Metalik feza Grisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir