Dev batarya düşük fiyat: Nokia 2.4 geliyor!

Akıllı telefon pazarındaki atılımlarıyla teknoloji dünyasına tekrar giriş yapan Nokia, tertemiz serisi ile yüksek batarya kapasitesi ve ahenk gösteren ücret sunacak. pahali olmayan fiyatıyla sizi iki vakit yönetim edebilecek tek pil ömrüne sahip Nokia 2.4 ile alakalı evvel detaylar belli oldu. HMD Global’in telefon ile alakalı verdiği bilgilere bakılırsa bu telefon aile büyüklerine yakışır tek şekilde olacak.

Giriş seviyesi olarak nitelendirebileceğimiz seride 5G desteği bulunmuyor, ücretinin oldukça düşük olması hasebiyle bu göz ardı edilebilir.

Uygun fiyatlı Nokia 2.4 amaciyla evvel detaylar

Telefonda 5G desteği bulunmayacak, LTE destekleyen telefonlar arasında fiyatıyla dikkat çekebilme potansiyeli var. 130$ ücret etiketinden satışa çıkması beklenen telefon ülkemizdeki ücreti tahminimizce 1400TL’nin altında olacaktır. Telefonun en dikkat çeker yanı 4380mAh gücünde bataryaya sahip olması. Bu ücret etiketiyle sizi asgari bir, en çok üç vakit yönetim edebilecek tek telefon alabileceksiniz.

nokia 2.4

Nokia 2.3

FCC tarafından TA-1277 model numarasıyla listelenen telefon tek sonraki günlerde Nokia 2 serisinin başka modelleriyle detaylandırılabilir. Nokia 2.4 amaciyla şuan az ayrinti bulunsa da tek sonraki günlerde bu durum değişebilir. Telefonun bu sene Eylül ayında satışa çıkacağı olasılık ediliyor. Beklenen başka amiral gemisi modellerin arasında ahenk gösteren fiyatlı tek telefon görmek tatlı kıvamında olacaktır.

2020 nokiadev bataryanokia iki serisinokia 2.4nokia 2.4 özelliklerinokia serisinokia ahenk gösteren fiyatlıuygun fiyatlı telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir