Dev kameralı Vivo X50 Pro görselleri sızdırıldı!

Dün akşam saatlerinde Vivo‘nun yeni X50 serisinin en önemli özelliğini gösteren bir video ortaya çıkmıştı. Bu videoda sadece kamera göz önünde bulunurken, cihazın detayları pek de belli olmuyordu. Büyük kameralı Vivo X50 Pro görselleri sızdırıldı!

Dev kameralı Vivo X50 Pro görselleri sızdırıldı!

Vivo‘nun bir süredir yeni X50 serisi akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyordu. Şimdiye kadar sızdırılan ve iddia edilen özelliklerle de oldukça merak edilen seri, dün akşam bir video ile karşımıza çıktı. Bu videoda sadece kameraya odaklanılırken, cihazın arka kamera kurulumu belli oldu.

Bugün ise isabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Ben Geskin, Vivo X50 Pro serisinin ilk görsellerini paylaştı. Mor ve yeşil renk seçenekleriyle karşımıza çıkan görsellerde kamera kurulumu da tüm detaylarıyla belli oldu. Vivo X50 Pro’nun kamera konusunda oldukça iddialı gelmesi bekleniyor.

Dev kameralı Vivo X50 görselleri sızdırıldı! - ShiftDelete.Net (2)

Gimbal kamera sistemi olarak adlandırılan bu yapı ile yeni cihazlarda daha stabil görüntülerin elde edilebilmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıllardan alışık olduğumuz çoklu kamera kurulumları bu yeni sistem ile şekil değiştirebilir. Kameranın video performansı konusunda neler çıkartacağını tanıtıldıktan sonra hep beraber göreceğiz.

Cihaz ana büyük kameraya ek olarak 3 kamera daha barındırıyor. İki tane yan yana, bir tane de altta bulunan üçlü kameraların da makro çekim, 10x zoom ve bokeh efekti gibi özellikleri destekleyeceği düşünülüyor. Cihazın donanım özellikleri ile ilgili henüz net bilgiler yok, fakat kısa süre içerisinde netleşecek gibi duruyor.

Vivo X50Vivo X50 görselleriVivo X50 ProVivo X50 Pro özellikleriVivo X50 Pro donanım özellikleriVivo X50 Pro fiyatıVivo X50 Pro tasarımıVivo X50 tasarımı

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir