Düşük sistem gereksinimli oyunlar – 13

Bilgisayarımız güncel oyunları oynamaya el vermediği vakit düşük sistem gereksinimli oyunlar bizlere deva olabiliyor. Düşük sistemli oyunlar grafik kalitesi olarak dahada asagi seviyelerde olsa da size en iyi deneyimi yaşatacak oyunları listeledik. İçerisinde online oyunlar, harp oyunları, aksiyon oyunları ve dahada fazlası bulunan listemizdeki oyunlar Intel HD Graphics 4000 ve 4GB RAM ile çalışabilmektedir.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar nedir?

Düşük sistemli oyunlar çoklukla çıkış tarihleri Daha önceki oyunlardan oluşuyor. Daha önceki oyunların dışında tertemiz ama grafikleri ağır olmayan oyunlar da listemizde bulunuyor. Oyunlardan beklentimiz bize iyi tek oynanış sunması ve baz aldığımız sistemle akıcı şekilde oynayabilmemiz. Listemizdeki oyunların çoğu Steam üzerinde mevcuttur.

1- Super Meat Boy
düşük sistem gereksinimli oyunlar

Arcade tarzı oyunlar düşük sistem gereksinimlerine sahip olma emeline hizmet ediyor. Grafikleri 2D ve şirin var olan oyunlardan tek tanesi de Super Meat Boy. Oyunda karakterimizin kız arkadaşı kaçırılıyor ve onu kurtarmak amaciyla çeşitli görevleri tamamlıyoruz. Oynarken hemide çileden çıkartan ayni vakitte da eğlendiren yapım 1GB RAM ile oynanabiliyor.

aksiyon oyunlarıdüşük bütçeli sistemlerdüşük sistem gereksinimli oyunlardüşük sistem gereksinimli oyunlar 2018 indirdüşük sistemli oyunlarhikayeli oyunlarkorku oyunlarısavaş oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir