Düşük sistem gereksinimli oyunlar – 14

Bilgisayarımız güncel oyunları oynamaya el vermediği vakit düşük sistem gereksinimli oyunlar bizlere deva olabiliyor. Düşük sistemli oyunlar grafik kalitesi olarak dahada asagi seviyelerde olsa da size en iyi deneyimi yaşatacak oyunları listeledik. İçerisinde online oyunlar, harp oyunları, aksiyon oyunları ve dahada fazlası bulunan listemizdeki oyunlar Intel HD Graphics 4000 ve 4GB RAM ile çalışabilmektedir.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar nedir?

Düşük sistemli oyunlar çoklukla çıkış tarihleri Daha önceki oyunlardan oluşuyor. Daha önceki oyunların dışında tertemiz ama grafikleri ağır olmayan oyunlar da listemizde bulunuyor. Oyunlardan beklentimiz bize iyi tek oynanış sunması ve baz aldığımız sistemle akıcı şekilde oynayabilmemiz. Listemizdeki oyunların çoğu Steam üzerinde mevcuttur.

1- Need for Speed Undercover

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Need for Speed serisinin unutulmayan oyunlarından Undercover, döneminin en iyi oyunlarından tek tanesiydi. Yarış mekanikleri ve araç çeşitliliği ile başka yarış oyunlarının önüne geçen NFS Undercover oyuncuların favorilerinden tek tanesi. Oyunun istediği sistem ihtiyaci ise Yalnızca 1GB RAM ve 512MB ekran kartı belleği. Düşük sistemli oyunlar arasında taht kuran oyun derhal hemen her bilgisayarda çalışıyor.

assasin’s creedbioshock ınfinitedüşük bütçeli pcdüşük sistem gereksinimli oyunlardüşük sistem istek eden oyunlardüşük sistemli oyunlarNeed for Speedstar wars

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir