EMUI 11 güncellemesi çıkış tarihi açıklandı!

Kullanıcılar tarafından hatri sayilir büyüklükte heyecanla beklenen EMUI 11 güncellemesi, Huawei’nin bu erken açıklama ettiği tarih ile resmiyet kazandı. Android 11 mimarisinden esinlenilerek geliştirilen EMUI 11 tanıtım tarihi ne zaman?

EMUI 11 güncellemesi çıkış tarihi açıklandı!

Huawei bugün, yaptığı İzah ile sızdırılan verileri tek bakıma onaylamış oldu. Yapılan izaha göre EMUI 11 kullanıcı arayüzü, Huawei Geliştiriciler Konferansı’nın evvel bugünü var olan 10 Eylül‘de piyasaya sürülecek.

huawei emui 11 güncellemesi çıkış tarihi

Ortaya çıkan Huawei Geliştirici Konferansı görselinde de görülen tertemiz işletim sistemi haricinde bizi ani çok sürpriz bekliyor. Afişte akıllı telefon haricinde mikrodalga fırın, buzdolabı, klima ve TV‘nin yer alması Huawei ekosisteminin genişleyeceğine işaret ediyor.

huawei emui 11 güncellemesi çıkış tarihi

Huawei, onuncu hafta EMUI 11 ve HarmonyOS 2 benzeri yazılım yeniliklerini sergileyecek hatri sayilir büyüklükte tek HDC 2020 etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte, Çinli şirket Bir takım donanım yeniliklerini göstermeyi planlıyor. Huawei’nin resmi açıklamasına göre 10 Eylül’de iki sunum gerçekleştirilecek. İlk sunum TSİ 10:00’da başlayacak ve geliştiriciler EMUI 11 ve HarmonyOS 2 üzerinde duracak. derhal peşinden tertemiz Huawei ürünlerinin küresel sunumu TSİ 15:00’de başlayacak.

EMUI 11 alacak Huawei yeni sezon modelleri sızdırıldı

EMUI 11 alacak Huawei yeni sezon modelleri sızdırıldı

EMUI 11 alacak Huawei yeni sezon modelleri tek sızıntı ile birlikte alana çıktı. Android 11 ile geliştirilecek var olan EMUI 11, Huawei’nin en tertemiz arayüzü olarak kullanıcılarla buluşacak.

emui 11EMUI 11 alacak Huawei modelleriHuawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir