En sevdiğimiz teknolojik aksesuarlar

Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojileri size anlatmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda ise şimdiye civarindan tanıttığımız teknolojilerden en sevdiklerimize yakından bakıyoruz. Sevdiğimiz özelliklerinin yanında sevmediğimiz özelliklerini de sizlerle paylaşıyoruz.

En sevdiğimiz 5 teknolojik aksesuar

En sevdiğimiz teknolojik aksesuarlarlistesinde 5 değişik teknolojik mahsul bulunuyor. Peki, bu aksesuarların en sevdiğimiz nitelikleri neler?

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri bu keyifli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Hayatımızın ayrılmaz tek parçası vaziyete gelen akıllı saatlerden Apple Watch Series 5, en sevdiğimiz teknolojik aksesuarların en başında yer alıyor. Sahip olduğu sağlık teknolojileri ile de dikkat çeken Apple Watch, hergün yasamda akıllı telefondan ırak vakit geçirmemize de imkan sağlıyor. Gelen aramalar dahi bu saat üzerinden yanıtlanabiliyor.

Bir başka aksesuar ise Spigen’in iPhone 11 kılıfı. Spigen La Manon Câlin Premium ten kılıfın art panelinin telefonun tutuşuna ve telefonun kavramasını geliştiren çok kaliteli PU ciltten üretildiğini de belirtelim. Ayrı olarak aynı kılıfın AirPods versiyonuda bulunuyor. Bu kılıf da tekrar sevdiğimiz teknolojik ürünler arasında.

Bir başka aksesuar ise evvel kuşak AirPods.Kablosuz kulaklığın iPhone ile çok hızlı tek şekilde senkronize olması elbette en mühim kozu.

Hem masaüstü ayni vakitte da laptop pc kullanırken tek fare bağlamak, işleri belli tek süre dahada kolaylaştıyor. bu sebeple sevdiğimiz tek başka mühim aksesuar daLogitech Pebble M350 kablosuz mousemodeli diyebiliriz.

Son aksesuarımız ise iPad Pro’nun akıllı klavyesi. hemide kılıf hemide stand ayni vakitte da tek klavye olarak kullanılabilen Smart Keyboard, iPad Pro’nuzu tek pc benzeri kullanmanıza muavin oluyor.

airpodsairpods spigen kılıfAppleapple watch series 5iPad Pro klavyeiPad Pro smart keyboardiPhone spigen kılıfLogitech Pebble M350sevdiğim teknolojik aksesuarlarspigen kılıfteknolojik aksesuarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir