Epic Games iki oyunu ücretsiz hale getirecek!

Epic Games fiyatsız oyunları nihayet vakitlerde fazlaca konuşulmaya başladı. GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını fiyatsız olarak oyuncularla buluşturan platformun istikbal haftalarda vereceği iki oyun da Reddit üzerinde sızdırıldı.

Bilindiği üzere fiyatsız oyunlar oyuncuların alakasını çekmeye ayni ritimde devam ediyor. En nihayet olarak Civilization IV parasız olmuştu. Üstelik platform oyunları oynanması amaciyla oyunculara süre kısıtlaması da yapmıyor. Bu da platforma var olan alakayı artırmış durumda.

Epic Games fiyatsız oyun takvimi belli oldu

Her hafta sürpriz tek oyunu fiyatsız vaziyete getiren platformun hangi oyunu fiyatsız yapacağı heyecan edilir oldu. dahada evvelce GTA 5’in parasız olacağı sızdırılmış ve haberler doğru çıkmıştı. Oyuncular tek hafta süresince oyunu fiyatsız olarak almıştı. Şimdi de oyun platformunun fiyatsız vereceği oyunlar Reddit aracılığıyla sızdırıldı. Ücretsiz olacak oyunlar tekrar oyuncuları şaşırtacak cinsten.

Ortaya çıkan bilgilere göre Epic Games fiyatsız oyun takviminde sırada Borderlans The Handsome Colletion olacak. 28 Mayıs’ta saat 18.00’da (TSİ) oyuncularla buluşacak var olan paketin Steam‘deki ücreti 311 Lira olarak belirlenmiş durumda. Bu pakette Borderlands 2, bu oyuna ait DLC ve eklentiler ile Borderlands: The Pre-Sequel bulunuyor.

Epic Games fiyatsız oyun

Sırada ise ARK: Survival Evolded olacak. en iyi macera oyunları arasında gösterilen ARK: Survival Evolded, Steam’de 77 Lira ücret etiketine sahip. Bu oyun dört Haziran 18.00’da (TSİ) oyuncularla buluşacak.

Bu oyunlar da tek haftalık süre süresince kütüphaneye eklendikten ardindan müddetsiz ve sonsuza dek kullanım imkanı verecek. Epic Games, oyun dünyasında sükse yapmaya ayni ritimde devam edecek.

epic games ücretsizEpic Games fiyatsız oyunepica games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir