Epic Games Store’da bir oyun daha ücretsiz oldu! Civilization 6 Epic Store’dan ücretsiz indirilebilecek!

Epic Games Store, Civilization 6 oyununu fiyatsız indirime açtı. Her hafta verdiği parasız oyunlar ile gündeme gelen Epic Games bu sefer Civilization 6 oyununu fiyatsız olarak oyunculara sundu. nihayet olarak GTA 5’in fiyatsız olması oldukça çok konuşulmuştu. Bu sefer ise normal satış ücreti 219 Lira var olan Civilization 6 fiyatsız oldu ve 28 Mayıs saat 18.00’a civarindan indirilebilecek.

EPİC GAMAS STORE’DA CIVILIZATION IV ÜCRETSİZ OLDU

Epic Games Store, tertemiz fiyatsız oyunu açıkladı. Epic Games onuncu hafta ‘Civilization 6’ oyununu 28 Mayıs 18.00’a civarindan fiyatsız olarak indirilebileceği müjdesini paylaştı.

Civilization VI, dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu dahada çok genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve vakte alan okuyan tek muasırlık inşa etmek üzere tarihin en hatri sayilir büyüklükte liderleriyle ugras faktörün tertemiz yollarını sunuyor.

Civilization VI, dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu dahada çok genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve vakte alan okuyan tek muasırlık inşa etmek üzere tarihin en hatri sayilir büyüklükte liderleriyle ugras faktörün tertemiz yollarını sunuyor.BÜYÜK İMPARATORLUKLAR:

İmparatorluğunuzun harikalarının dahada evvel hiç olmadığı şekilde haritaya dağılmasını izleyin. mahalli arazilerden net faydalanmak üzere şehirlerinizi özelleştirilmiş şekilde kurabilmeniz amaciyla her tek kent çok sayida karoya yayılır.

ETKİN ARAŞTIRMA:

Uygarlığınızın tarih süresince ilerleme hızını artıran güçlendirmelerin kilidini açın. dahada hızlı ilerlemek üzere etkin tek şekilde bulgu yapmak, çevrenizi geliştirmek ve tertemiz kültürler keşfetmek amaciyla birliklerinizi kullanın.

DİNAMİK DİPLOMASİ:

Çatışmanın hayatın tek gerçeği olduğu ilkel evvel etkileşimlerden oyunun ilerisindeki ittifaklar ve anlaşmalara kadar, başka uygarlıklarla var olan etkileşimler oyun süresince değişir.

BİRLEŞTİRİLMİŞ BİRLİKLER:

“Karo başına tek birim” tasarımı genişletilmiş olarak artık destek birimleri, piyadeli anti-tank desteği veyahut yerleşimcili tek savaşçı benzeri başka birimlerle birlikte bütünleşik vaziyete getirilebilir. eş birimler, kuvvetli “Müfreze” birimleri oluşturmak amaciyla birleştirilebilirler.

GELİŞTİRİLMİŞ ÇOK OYUNCULU MOD:

Geleneksel çok oyunculu modlara ilaveten, hepsi de tek bir oturumda kolayca tamamlanmak üzere tasarlanan çeşitli vaziyetlerde arkadaşlarınızla iş birliği yapın ve yarışın.

A CIV FOR ALL PLAYERS

Civilization VI, deneyimli oyunculara en hatri sayilir büyüklükte muvaffakiyet şansını ele geçirmek üzere muasırlıklarını inşa edecekleri ve düzenleyecekleri tertemiz yollar sunar. tertemiz eğitim sistemleri, tertemiz oyunculara kolayca işe koyulabilmeleri amaciyla esas konseptleri tanıtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir