Epic Games yeni ücretsiz oyununu açıkladı

Günümüzde ücretsiz oyun denildiğinde ilk akla gelen platform olmayı başaran Epic Games her hafta yeni bir yapım ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda Epic Games’in 16 – 23 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz hale getireceği oyun belli oldu.

Torchlight 2, Epic Games ile ücretsiz oluyor!

Uzun bir süredir hayatımızda olmasına rağmen “ücretsiz GTA 5” kampanyasından sonra herkes tarafından bilinir hale gelen Epic Games bu hafta RGP türünde bir oyun olan Torchlight 2’yi oyunculara ücretsiz bir şekilde sunacağını açıkladı.

Her hafta dağıttığı ücretsiz oyunlarla büyük beğeni toplaya Epic Games bu hafta bizlerle buluşturacağı yeni oyun olan Torchlight 2'yi tanıttı

2012 yılında piyasaya sürülen Torchlight 2’de dört farklı sınıfta, çeşitli oyun tarzlarına sahip karakterleri yönetebiliyorsunuz. Vilderan isimli birbirine bağlı büyük dünyanın çoklu kasaba ağını keşfedebileceğiniz oyunda, yağmur, kar gibi farklı iklim tiplerinde savaşabileceğiz.

Hack and slash mantığıyla ilerlediğiniz Torchlight 2, gece gündüz dengesinin sağlarken her oynadığınızda farklı gelecek harita, yol ve yaratık tasarımı vaat ediyor. Aynı zamanda yaratıkları öldürüp lootlayarak kendinizi güçlendirdiğiniz oyun, sizlere Warcraft ve Diablo benzeri bir heyecan yaşatmayı vaat ediyor.

Torchlight 2 sistem gereksinimleri

X86 destekli, en az 1,4 GHz hıza sahip bir işlemci
1 GB RAM
En az 256 MB belleğe sahip DirectX destekli ekran kartı
1,7 GB depolama alanı

epic gamesmacoyuntorchlightwindows

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir