Espor sınıfı Logitech G Pro Wireless Mouse incelemesi

Kaliteli klavye ve fare ürünleri ile bildiğimiz Logitech markasının espor sınıfı tertemiz oyuncu faresi Logitech G Pro Wireless modelini inceledik. Espor oyuncusuysanız veyahut şuurlu oyun oynuyorsanız fare almadan evvel mutlaka izleyin.

Logitech G Pro Wireless fare incelemesi

Espor profesyonelleri amaciyla tasarlanan Logitech G Pro Wireless, 50’den çok oyuncunun deneyimi neticeninde alana çıkmasıyla dikkat çekiyor. Sizleri, 1 ms LIGHTSPEED kablosuz gecikme süresi ve HERO 25K algılayıcı teknolojisi bulunan tertemiz oyuncu faresi incelemesi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler..

Logitech G Pro Wireless fare özellikleri

Tıpkı espor profesyonelleri benzeri Logitech G de her vakitkinden dahada iyi hıza ve doğruluğa ulaşmayı hedefliyor. tertemiz kuşak oyun algılayıcısı HERO 25K ile PRO Kablosuz amaciyla kontrolden çıkmadan 400 IPS’den çok tıklama hızlarını takip etmek üzere en iyi vaziyete getirilmiş. HERO 25K, sıfır yumuşatma, hızlanma veya 100 ila 25.600 DPI aralığında filtreme ile bütün hassaslik düzeylerinde faik performans sunar. HERO 25K, PMW3366 benzeri öncellerinden derhal hemen 10 kat dahada az güç tüketerek dahada hafif pil ve dahada uzunca pil geçerliligi sağlar.

Logitech G’nin en tertemiz dahil iskelet tasarımı 80 gram ağırlığa sahiptir. tek milimetre inceliğindeki dış kabuk, turnuvaya ahenk gösteren dayanıklılık ve yapısal destek amaciyla yenilikçi merdiven kasa tasarımından yararlanır.

Gelişmiş LiPo pili, meselesiz ve endişesiz kablosuz oyun oynama için  uzunca pil ömrüne ve hafifliğe sahiptir.

Sol ve sağ yanındaki çıkarılabilir tuşlar, PRO Kablosuz’u her iki elle kullanıma da ahenk gösteren vaziyete getirirken profesyonellerin sıfırdan dörde civarindan kaç adet kıyı tuş istediklerine karar vermelerini sağlar. DPI düğmesi oyun içinde kabul görmeyen DPI değişimlerini engellemek amaciyla mouse’un asagi bölümünde yer alır.

16,8 milyon renge civarindan özelleştirilmesi sayesinde PRO Kablosuz, kurulumunuzu kişiselleştirmek veyahut başka G ürünleriyle senkronize etmek amaciyla mükemmeldir. LIGHTSYNC Ayrı olarak oyun içi aksiyona, ses görselleştirmeye, ekran rengi örneklemeye ve dahada fazlasına reaksiyon veren oyuna göre şekillenen ışıklandırma özelliklerine sahiptir.

Espor sınıfı Logitech G Pro Wireless fare incelemesiLogitech G Pro Wireless özellikleriLogitech G Pro Wireless fiyatıLogitech G Pro Wireless analiz sdnLogitech G Pro Wireless Mouse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir