Galaxy Note 20 Ultra’da işlemci sürprizi

Samsung’un tertemiz Note yeni sezon modelleri ile alakalı veriler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Bu veriler arasında birbiri ile eş olanlar ile birlikte dikkat çeken değişik detaylar da bulunuyor. Bunlardan tek yenisi de Galaxy Note 20 Ultra işlemci modeli ile alakalı oldu. tertemiz gelen söylentilere göre Samsung’un tertemiz Note modelinde, şu vakit tanıtılmamış tek mobil işlemci yer alacak.

Galaxy Note 20 Ultra işlemci modeli ile tek evvel olacak

Yapılan açıklamalara göre Note 20 Ultra modelinde, Qualcomm’un Daha dahada resmi olarak tanıtmadığı Snapdragon 865+ mobil işlemci modeli yer alıyor olacak. eğer söylemler gerçeği yansıtacak olursa, Samsung Galaxy Note 20 Ultra modeli, Android tarafındaki en kuvvetli modellerden tek yenisi olabilir.

Galaxy Note 20 Ultra işlemci

Henüz dahada Qualcomm Snapdragon 865+ işlemcisi ile alakalı teknik detaylar alana çıkmış değil. Snapdragon 865 modelinden nasıl farkları olacağı ile alakalı ise, tek evvelki modellerin mukayese etmesi ile bilgi edinmek mümkün olabilir. Bu bağlamda anımsatmak gerekirse dahada evvel Snapdragon 855+ modeli, Snapdragon 855 işlemci modeline mukayese et takriben olarak yüzde 15 dahada iyi grafik render yeteneği sunuyordu.

Apple AR kaskı ile oyun dünyasına adım atacak

Apple AR kaskı ile oyun dünyasına adım atacak

Apple’ın üzerinde çalıştığı AR ve VR kaskı ile alakalı detaylar alana çıktı. bunun için göre Apple AR kaskı dikkatleri üstüne toplayacak.

Bu da özellikle mobil oyunculuk ile alakalı Snapdragon 855+ modelini dahada iyi tek noktaya çıkarıyordu. Nitekim eş tek durum, Snapdragon 865+ modelinde de olabilitesi çok olabilmektedir ve özellikle GPU tarafındaki iyileştirmeler ile dikkat çekebilir. Galaxy Note 20 Ultra işlemci ile alakalı tertemiz ekranı ile iddialı olacak benzeri görünüyor.

Son olarak anımsatmak gerekirse tertemiz modelde 120Hz ve QHD+ çözünürlüğünde tek ekran olması da bekleniyor. Tasarım ile alakalı ise Galaxy Note 10 Plus modeli ile eş yapıda olacağı ifade ediliyor. Şimdiye civarindan gelen sızıntılar da bu iddiaları doğruluyor benzeri görünüyor.

Galaxy Note 20 Ultra işlemciGalaxy note 20 ultra Snapdragon 865+Qualcomm Snapdragon 865snapdragon 865Snapdragon 865 Plus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir