Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı

Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S20, Android 11 tabanlı One UI 3.0 programı ile kendisini gösterdi. Google tarafından geliştirilmesi ayni ritimde devam edilen tertemiz Android sürümü, beta olarak Galaxy S20 modellerinde de kullanılmaya başlanacak. mevzubahis program amaciyla geliştiricilerin başvuruları alınmaya başlandı.

Bilindiği üzere Samsung modellerinde One UI kullanılıyor. Halihazırda Android 10 tabanlı kararlı sürüme sahip var olan arayüzün tertemiz sürüm Android ile kullanıcılarla buluşması amaçlanıyor. Ayrı olarak Android 11’in kullanıcılara ulaştırılmasında markaların rekabeti de bulunuyor.

Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı

Halihazırda Samsung modellerinde One UI 2.5 kullanılıyor. Geliştiriciler de 3.0 sürümü amaciyla başvuruları yapmaya başladı. Beta programı sayesinde arayüzün geliştirilmesi ve keşfedilen hataların giderilmesi amaçlanacak.

Kararlı sürüm olarak Galaxy S20 Android 11 güncellemesi amaciyla Daha hayli vaktin olduğu belirtiliyor. Programa katılabilmek amaciyla de tek Galaxy S20 modeline sahip olmak gerekiyor. Bununla birlikte Yalnızca onay edilen cihazların beta programına dahil olacağı belirtildi.

galaxy s20 android 11

Açık betanın da yakın vakitte kullanıcılarla buluşabileceği belirtildi. Böylelikle dileyen kullanıcılar Android 11 betası kullanma imkanına sahip olacak.

Söz konusu beta programının kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. ama programa kayıtların Yalnızca Çin, Almanya, Hindistan, Polonya, cenup Kore, Birleşik Krallık ve ABD’den olduğu belirtildi.

Galaxy S20galaxy s20 android 11galaxy s20 android 11 one uı 3.0Galaxy S20 One UI 3.0samsungsamsung android 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir