Galaxy S20 Fan Edition özellikleri sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 Fan Edition özellikleri ortaya çıktı. İçinde olduğumuz yılın ilk aylarında kullanıcılarla buluşan Galaxy S20 ailesinde, Galaxy S20 Lite modelinin de geleceği konuşulmuştu. Ancak gelen son haberlere göre model, “Fan Edition” ismiyle kullanıcılarla buluşacak.

Modelin özelliklerine baktığımızda bizi ilk olarak 120 Hz tazeleme hızına sahip ekran karşılıyor. Bununla birlikte modelin işlemcisi de kullanıcıları memnun edecek performansta olacağı belirtiliyor. Modelin işlemcisi de daha önceden performans testinde belli olmuştu.

Galaxy S20 Fan Edition özellikleri

Yeni modelin özelliklerine baktığımızda bizi ilk olarak 3.3 mm kamera deliğine sahip olan ekran karşılıyor. Ancak bu kameranın, serideki diğer modeller gibi ortada olup olmayacağı henüz belli değil. Kameranın, solda ya da sağda da yer alabileceği belirtiliyor. 120 Hz tazeleme hızına sahip olan ekranının diğer özellikleri için henüz bir bilgi bulunmuyor. Bununla birlikte modelde IP68 su ve toza karşı dayanıklılık sertifikası bulunuyor. Bunun sayesinde model, su ve toza karşı temel anlamda korunaklı olacak.

Galaxy S20 Fan Edition özellikleri için beklenenler arasında Snapdragon 865 işlemci bulunuyor. 7 nm fabrikasyon süreciyle üretilen bu işlemci 2.84 GHz çalışma hızına çıkabiliyor. İşlemcide Kyro 585 çekirdekler görev yapıyor. Ayrıca modelde 6 GB RAM bulunuyor. Geekbench testine giren bu model tekli işlem testinde 737 puan ve çoklu işlem testinde 2619 puan almıştı.

galaxy s20 fan edition özellikleri

Modelin fotoğrafta da görülen Galaxy S20 ile benzer görünüme sahip olması bekleniyor.

Serideki diğer modellere göre daha uygun fiyatla kullanıcılarla buluşması beklenen modelin özelliklerine dair ilk bilgiler bu şekildeydi. Modelin, 2020’nin son aylarında duyurulması ve satışa çıkması bekleniyor.

Galaxy S20galaxy s20 fan editiongalaxy s20 fan edition özelliklerigalaxy s20 litesamsung

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir