Galaxy S21 ve S21 Plus ekran koruyucusu sızdırıldı!

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan tertemiz iPhone serisinin derhal peşinden gözler Samsung tarafına çevrilmişti. Firmanın tertemiz amiral gemisi cihazları ile alakalı da Bir takım veriler sızdırılıyor. Cihazların tasarımı hakkında Bir takım görseller alana çıkmıştı. Şimdi ise telefonların ekranı ile alakalı emare veren tek bilgi alana çıktı. Galaxy S21 ve S21 Plus ekran müdafaa edicisi sızdırıldı.

Samsung Galaxy S21 serisi amaciyla tertemiz sızıntı: Ekran müdafaa edicisi alana çıktı

Akıllı telefonlar tanıtılmadan önce, cihazlar ile alakalı Bir takım verilerin sızdırılmasına alıştık diyebiliriz. özellikle amiral gemisi telefonlar benzeri fazlaca heyecan edilen ürünler ile alakalı da dahada çok bilgi cihazlar tanıtılmadan alana çıkıyor. Galaxy S21‘in nihayet sızdırılan ayrıntısı ise cihazın ekranı amaciyla oldu.

Samsung Galaxy S21 ve S21 Plus ekran müdafaa edicisi alana çıktı. Görüntülere baktığımızda; tekrar delikli çentik yapısında tek ekran göreceğimizi ve ekran kasa oranının tek evvelki kuşak cihazlara nispeten iyileştirileceğini söyleyebiliriz. Ayrı olarak bu görseller, iki telefon arasındaki ekran büyüklüğünü kıyaslama şansı da sunuyor. Ekran koruyucularının resmini aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 ve S21 Plus

Yeni S serisinin ekranı amaciyla Daha detaylar kesinleşmedi. ama dahada evvel alana çıkan sızıntılara ve söylentilere göre Plus modelinin 6,7 ‘ büyüklüğünde olacak. Ayrı olarak S21 modellerinde, evvelki cihazlarda gördüğümüz ‘kavisli ekran’ yapısı yerine düz tek ekran göreceğimiz de öne sürülen söylemler arasında yer alıyor.

iPhone 12 Pro Max parçalarına ayrıldı; hatri sayilir büyüklükte değişiklik!

iPhone 12 Pro Max parçalarına ayrıldı; hatri sayilir büyüklükte değişiklik!

Apple’ın “Bugüne kadarki en gelişmiş iPhone” olarak tanıttığı iPhone 12 Pro Max parçalarına ayrıldı. İşte dikkat çeken farklıklar

galaxy s21 ekranGalaxy S21 PlusGalaxy S21 ve S21 Plus ekran koruyucussamsung galaxy s21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir