Google Pixel 4 artık daha iyi bir kameraya sahip!

Geçtiğimiz sene tanıtımı gerçekleştirilen ve kamera başarısı ile kullanıcıların beğenisini galip gelen Google Pixel dört tertemiz özellikler ile güçlendirilmeye ayni ritimde devam ediliyor. Kullanıcıların uzunca müddettir beklediği kamera güncellemesi nihayet yayınlandı.

Beklenen Google Pixel dört kamera özelliği geldi!

Google’ın amiral gemisi bugüne civarindan video kaydı esnasında en çok 6x yakınlaştırma yapabiliyordu. Ancak, Google’ın yayınlamış olduğu güncelleme sonrasında video kaydı esnasında cihazın 8x yakınlaştırma yapabilir vaziyete geldiği görüldü.

Google Pixel dört kamera özelliği geldi!

Güncelleme ile gelen 8x zoom özelliği Yalnızca 1080p çözünürlükte 30 fps video kaydederken kullanılabiliyor. ama bu zoom özelliğinden Yalnızca Pixel dört serisi aygıt kullananlar faydalanabilecek.

Ayrıca güncelleme ile birlikte video ayarlarını uygulamak dahada da kolaylaştı. Güncellemeden evvel kaydedeceğiniz videonun çözünürlüğünü veyahut fps değerini ayarlayabilmek amaciyla kamera ayarları menüsüne gidilmesi gerekiyordu ama bu güncelleme ile video sekmesindeki açılır menüye dokunduğunuzda bu ayarları kolayca değiştirebiliyorsunuz.

Google’ın başka cihazlarına eklenmeyen bu özelliğin, ilerleyen vakitlerde bu cihazlara da eklenip eklenmeyeceği de Daha bilinmiyor. Google Kamera uygulamasını nihayet sürüme Google Play Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

google kameraGoogle Pixelgoogle pixel 4google pixel dört kameraGoogle Pixel dört serisipixel 4pixel dört kameraPixel dört XL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir