Google Pixel 4a tanıtım tarihi ile ilgili yeni iddia

Google IO 2020 etkinliği ile birlikte tanıtılması beklenen Pixel 4a, şirketin erteleme kararı ile birlikte düş kırıklığı yaratmıştı. Analist Jon Prosser, Google Pixel 4a tanıtım tarihi ile alakalı tertemiz tek argüman alana attı.

Google Pixel 4a tanıtım tarihi ile gündemde

Snapdragon 730 işlemci ile istikbal var olan modeli Bir hayli kişi tarafından heyecanla bekleniyor. ücret performans odaklı var olan cihaz, suanki standartlarını fazlasıyla karşılıyor.

Orta segmentte konumlandırılan Pixel 4a, 6GB RAM ve 64GB depolama ile karşımıza çıkıyor. Söylentilere göre Google, 13 Temmuz 2020‘de aygıt ile alakalı duyuru yapacak. derhal peşinden 22 Ekim 2020‘de piyasaya sürülecek.

Google Pixel 4a tanıtım tarihi ile alakalı tertemiz iddia

Her ne civarindan güncel tek işlemci ile karşımıza çıkmasa da orta segment tek aygıt amaciyla yeteri civarindan özelliklere sahip var olan Pixel 4a, rakiplerine göre ücret etiketi ile alakalı avantajlı olacak benzeri görünüyor.

Bazı analistler tertemiz modelin tek sonraki kuşak var olan Pixel 5 ile birlikte tanıtılacağını argüman etti. Piyasaya sürülecek var olan modelin Pixel 4a adina Pixel 5a olarak adlandırılacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Cihazın Yalnızca kara renk ile karşımıza çıkacağını belirten analistler, şirketin mavi renk seçeneğinden vazgeçtiğini belirtti.

Google PixelGoogle Pixel 4aGoogle Pixel 4a tanıtım tarihipixel 4a

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir