Google Pixel 6 ile bizi neler bekliyor?

Google, Pixel 5 modeliyle birlikte birçok kullanıcı tarafından eleştirilmişti. Bu sebepten dolayı şirketin daha gelişmiş bir model ile karşmıza çıkması bekleniyor. Sizler için beklenen Google Pixel 6 özellikleri ile ilgili bir liste derledik.

Google Pixel 6 özellikleri ile şaşırtabilir

Pixel 5 modeli Snapdragon 765G ile piyasaya sürülmüştü. Yeni modelin ise Snapdragon 865 ile geleceği düşünülüyor. Performans odaklı olması beklenen yeni model 12GB RAM ile karşımıza çıkabilir.

Google Pixel 6 özellikleri ile şaşırtabilir

Kamera performansı olarak birçok kişi tarafından beğenilen Pixel serisinin son modelinde telefoto lens yer almıyordu. Pixel 6 modelinin daha iyi bir ana kamera ve telefoto lens ile gelmesi bekleniyor. 48 Megapiksel ana kamera ve 12 Megapiksel telefoto lens ile geleceği düşünülüyor.

Kompakt olarak nitelendirilen küçük boyutlu cihazlar akıllı telefon piyasasında en büyük eksikliklerden biri. Bu sebepten dolayı Google’ın yeni modelini kompakt boyutlarda çıkararak piyasayı domine edeceği tahminler arasında yer alıyor.

Yeni modelin üst segment kullanan kişilere hitap edeceği düşünüldüğü için fiyat olarak Pixel 5 modelinden daha pahalı olacağı tahmin ediliyor. Yeni modelin ortalama 800 dolar fiyat etiketi ile karşımıza çıkması muhtemel.

Google PixelGoogle Pixel 6Google Pixel 6 özellikleriGoogle Pixel 6 özellikleri ne olacakGoogle Pixel 6 fotoğraf

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir