Google’ın yeni telefonu geliyor; Pixel XE

Google imzalı sevilen Pixel serisi amaciyla resmî olmayan tek paylaşım yapıldı. Paylaşıma göre Google Pixel XE adlandırmasına sahip tek telefon yolda deniyor. değişik Bir hayli sızıntı ile karşımıza çıkan akıllı telefonlardan tek tanesi de Pixel serisinin tek telefonu oluyor.

Google Pixel XE adlandırmasında tek telefonla gelebilir mi?

Söylenene göre gelebilir. Google’ın Pixel serisini teknoloji gündemini takip edenler bilir. Seri evvel çıktığı senelerde oldukça rekabetçi ve dikkat çeken özelliklere sahipti. Yıllar içinde bu misyondan uzaklaşan Pixel serisi şu anda kamera ve yazılım tarafında avantaj sağlıyor. İşte serinin tertemiz üyesi olduğu söylenen Pixel XE de canlı canlı görünüyor.

Google Pixel XE-03

Google’ın tertemiz telefonu olduğu aktarılan cihazda NFC’ye ve iki SIM kart desteğine yer veriliyor. Bunun dışında Bir hayli tek detayının belli olmadığı telefonun ön tarafında tek ekran deliği de bulunuyor. dahada hatri sayilir büyüklükte tek gövdeye sahip olduğunu düşündüren sızıntı görseli, heyecan uyandırmaya yetiyor.

Google Pixel XE-03

Bildiğiniz benzeri Pixel 4a 5G ve Pixel 5 yeni sezon modelleri ani çok ay evvel piyasaya sürüldü. eğer Google bunun benzeri tek model ile karşımıza çıkacaksa dahada beklememiz gerekecek benzeri duruyor.

Ana görseldeki telefon temsilidir.

googleGoogle PixelGoogle Pixel XE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir