GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili en tutarlı yeni iddia!

GTA 5’in Epic Games’te ücresiz sunulmasının ardından, Bir hayli kullanıcı GTA 5 Online sunucularına akın etti. elbette 169 TL’lik oyunun ani fiyatsız sunulması da akıllara tertemiz oyun ile alakalı tek müjde mi Sualini getirdi. bu erken ise GTA 6 çıkış tarihi ile alakalı tertemiz argüman geldi!

GTA 6 çıkış tarihi ile alakalı 2023 iddiası!

Grand Theft Auto 5’in 2013‘te PS3 ve Xbox 360‘ta piyasaya sürülmesinden bu yana GTA 6 ile alakalı değişik haberler yayılıyor. GTA 5, bütün zamanların en çok satan video oyunlarından biri olmasıyla birlikte, Bir hayli değişik ıslak ve kuşaktan da oyuncu kitlesine sahip. GTA 5’in çıkmasının üstünden 7 yıl geçmesinin derhal peşinden artık yeni oyun amaciyla de oyuncular iyice heyecanlanmış durumda.

Rockstar Games tarafından resmi tek İzah gelmese de, tertemiz GTA çıkış tarihi ile alakalı sızıntılar artıyor. bu erken de, oyunun yayıncısı ve dağıtıcısı Take-Two‘dan sızdırılan tertemiz tek SEC dosyası GTA 6 çıkış tarihi ile alakalı verileri içeriyor iddiası gündeme geldi.

GTA 6 çıkış tarihi ile alakalı 2023 iddiası! - ShiftDelete.Net(1)

Take-Two Interactive her sene finansal performansı ile alakalı verilerle dolu 10-K(ABD taşınır Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından istek edilen ve şirketin finansal performansının kapsamı geniş tek özetini veren senelik rapor) dosyasını hazırlıyor.

Bu veriler, tek sonraki beş sene içinde pazarlama harcamaları amaciyla tasarılarını içeriyor ve VentureBeat’in belirttiği gibi, en nihayet alana çıkan 10-K, pazarlama maliyetlerinin 2024 mali seneninde hızlanacağını gösteriyor. nihayet raporunda, FY 2023 ani artışlı tek sene olmuştu ama bu durum 2024’e doğru da kaydı.

Yatırımcı ve analist Jeff Cohen ise bu artışların GTA 6’ya atfedilebileceğini öne sürüyor. Ayrı olarak geçtiğimiz senelerde çıkan Red Dead Redemption 2‘nin yayınlanma tarihini olasılık etmek amaciyla de K-10 raporlarındaki 2017-2018 vaktindeki artışın kullanıldığını söyledi. Başka bir deyişle söylentilere göre, GTA 6 2023 Nisan ayı benzeri piyasaya sürülebilir.

Tabii ki bu süreçte resmi ve net sızıntılara sahip değiliz ama Bir hayli oyuncu benzeri GTA 6 çıkış tarihi ile alakalı heyecanlıyız. Kısa süre içinde de GTA 6’nın çıkış tarihi ile alakalı dahada çok sızıntıyla karşılaşacağız benzeri duruyor.

gtagta 6GTA 6 çıkışgta 6 çıkış tarihiGTA 6 çıkış tarihi 2023GTA 6 çıkışigta 6 sistem gereksinimleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir