Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!-haberi

Birçok kullanıcı kamp ve piknik benzeri etkinliklerde akıllı telefonları şarj etme meselesi yaşıyor. Solarcharge güneş enerjili powerbank incelemesi ile karşınızdayız.

Solarcharge güneş enerjili powerbank işe yarıyor mu?

ShiftDelete YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda özellikle kamp yapmayı sevenler amaciyla Solarcharge markasının güneş enerjili powerbank modelini inceledik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Güneş enerjili powerbank modelini satın almak için: https://bit.ly/3eZrrqm

Satın aldığımız çevrim içi mağazada powerbankin 12.000 mAh olduğu yazıyor. ama elimize ulaşan kutuda 15.000 mAh olduğu argüman edilen tek aygıt ile karşılaştık.

Güneş enerjili powerbank yeni sezon modelleri doğa faaliyetleri amaciyla kullanıcılara hatri sayilir büyüklükte avantaj sağlıyor. ama Bir takım powerbank modellerindeki güneş panelleri, yeteri civarindan akımı sağlayamadığı amaciyla powerbank şarjını doldurmakta zorlanıyor.

Güneş enerjili powerbank alırken cihazda bulunan güneş panelinin kaç Watt enerji sağladığına dikkat etmelisiniz. İncelediğimiz modelde bu stil Detaylar ne yazık ki var değil.

Cihazda bulunan çakar ve fener özelliği çalışıyor. Cihazı 6 saat güneş altında şarj ettiğimizde yaklaşık yüzde 25 doluluk oranına ulaştık. Cihazın hakikat kapasitesi bilinmediği amaciyla 12.000 mAh üzerinden hesapladığımızda 3.000 mAh elde ediyoruz. iPhone 11 şarj ettiğimizde cihazımızı Yalnızca yüzde 30 oranında şarj edebildi.

güneş enerjili powerbankpowerbank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir