Her bilgisayar ile oynanabilen oyunlar!

Bilgisayarınız çok donanım özelliklerine sahip olmayabilir. ama üzülmeyin, tekrar de bilgisayarınızdan oyun oynayabilmeniz mümkün. Bunu tarayıcı oyunları sayesinde yapabilirsiniz. Biz de bu videomuzda web tarayıcısı üzerinden oynanabilen pc oyunları listemizle karşınızdayız.

En iyi tarayıcı oyunları

Listemizde 5 değişik tarayıcı oyununa yer verdik. Bu oyunların her biri değişik eğlenceler sunmayı başarıyor. Şimdi dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri tarayıcı oyunları videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar

Gartic.io

Listemizin evvel sırasındaki bu oyun özellikle çizim yeteneğine güvenen yurttaslar amaciyla ideal tek oyun olmayı başarıyor. Grubunuzdaki üyelerin ne çizdiğiniz olasılık ederek nokta kazanmaya çalışıyorsunuz. Ayrı olarak sıra size geldiğinde için kelimeyi sizin çizmeniz gerekiyor.

Bu oyuna erişmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Soccer.instantonline.io

Tarayıcı üzerinden oynanabilen en başarılı futbol oyunlarından biri var olan bu oyun, grafik olarak çok başarılı olmasa da eğlenceli tek deney sunmayı başarıyor. özellikle futbol severler amaciyla başarılı tek oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Bu oyuna erişmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Wilds.io

Listemizde harp oyunları da mevcut. Bu oyun da onlardan biri. Elinize baltanızı alıyorsunuz ve rakiplerinize karşı savaşmaya başlıyorsunuz.

Bu oyuna erişmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Warbrokers.io

FPS oyunu var olan Warbrokers.io, özellikle eğlenceli mekanikleri ile dikkat çekiyor. Rakip takıma karşı saldırdığınız oyunda tanklar ve helikopterler de mevcut. Grafik ile alakalı belli tek süre arkada kalsa da oynanış ile alakalı beklentileri karşılamayı başarıyor.

Bu oyuna erişmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Transformice

Bu oyunda ise tek fare oluyorsunuz. Ve bu fare ile birlikte şamanın yardımıyla engelleri aşarak peynir toplamaya, topladığınız peyniri yuvaya getirmeye çalışıyorsunuz.

Bu oyuna erişmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

browser oyunlarıdüşük sistem gereksinimli oyunlarher pc ile oynanabilen oyunlarinternet tarayıcısı ile oynanan oyunlartarayıcı oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir