Hitman 3 korsana yenik mi düştü?

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman serisinin nihayet oyunu Hitman 3, PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One amaciyla piyasaya sürüldü. Serinin nihayet oyunu olarak hikayeye nokta koyacak oyun, Epic Games üzerinden satın alınabilir durumda.

Bölüm bölüm yayımlanma sistemini Hitman 2 ile arkada bırakan oyun serisi, Hitman 3 ile de bu vaziyeti ayni ritimde devam ettirecek. Dubai, Dartmoor, Berlin, Chongqing, Mendoza ve Karpatlar olmak üzere oyunda toplamda 6 değişik görev mevcut. eğer Hitman 1 ve Hitman 2 oyunlarına sahipseniz, bu oyunlardaki konumlara da Hitman 3 ile yolculuk edebiliyorsunuz. Bu iki oyuna sahip değilseniz de dilerseniz ek paketler satın alarak bu özelliği aktifleştirebilirsiniz.

Satış ücreti 260 TL olarak belirlenmiş Hitman 3‘ü, PC amaciyla şu anlık Yalnızca Epic Games‘den satın alabiliyorsunuz. Peki Bir gün evvel ülkemiz ile birlikte bütün yeryüzünde aynı anda piyasaya sürülen Hitman serisinin nihayet oyunu, korsana maglup mi düştü?

Hitman üç torrente düştü mü?

Ajan 47‘yi canlandırdığımız Hitman serisinin nihayet oyunu Hitman 3‘ün, serideki en iyi oyun olduğu söyleniyor. Metacritic puanı şu vakit amaciyla seksensekiz var olan oyun, çıktığı benzeri korsana maglup düştü.

Hitman 3, CODEX tarafından torrente düştü. Serinin tek evvelki oyunu Hitman 2 de Denuvo 5.2 kullanmasına karşın çıkmadan iki evvel FCKDRM isimli crack grubu tarafından kırılmıştı. Peki oyunu oynamak amaciyla nasıl tek donanıma sahip olmanız gerekiyor? Sizin bilgisayarınız Hitman 3‘ü kaldırabilir mi?

Hitman üç Sistem Gereksinimleri

Hitman üç Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz veyahut AMD CPU Phenom II X4 940
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veyahut Radeon HD 7870
RAM: 8 GB
Depolama: 80 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
DirectX: Sürüm 12

Hitman üç Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel CPU Core i7 4790 dört GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veyahut AMD GPU Radeon RX Vega 56 8GB
RAM: 16 GB
Depolama: 80 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
DirectX: Sürüm 12

Hitman 1 ve 2‘yi oynamış mıydınız? Hitman 3‘ü oynamayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi bizlerle açıklar kısmından paylaşabilirsiniz.

hitman 3Hitman üç korsanHitman üç torrentHitman üç torrent çıktı mıHitman üç torrente düştü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir