Huawei Enjoy 20 Pro çıkış tarihi belli oldu

Huawei yeni modelleri için çalışmalara devam ediyor. Şimdi de Huawei Enjoy 20 Pro çıkış tarihi kendisini gösterdi. Yeni model hakkında paylaşılan bilgide modelin çıkış tarihi kullanıcılarla buluştu. Paylaşılan bilgilerde model ait özellikler de yer alıyor.

5G destekli olarak kullanıcılarla buluşacak olan modelin, üçlü bir kamera kurulumuna sahip olduğu belirtildi. Bu kameraların ve donanımın bazı özellikleri de gün yüzüne çıktı. Model, sahip olduğu özelliklerle oldukça iddialı.

Huawei Enjoy 20 Pro çıkış tarihi

Akıllı telefon üreticisi Huawei, yeni modelleri için çalışmalarını aralıksız sürdürürken, yeni modelin çıkış tarihini de yayınladı. Özellikleri incelendiğinde adından söz ettiren modelde, 90 Hz tazeleme hızı bulunacağı söyleniyor. LCD bir ekranda bu değeri kullanıcılara vermesi beklenen modelin, üçlü kamera sistemine sahip olacağı söyleniyor. Bu kamera kurulumu 48 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ultra açılı kamera ve 2 Megapiksel makro kamera olacağı söyleniyor. Modelin ön tarafta da 16 Megapiksel kameraya sahip olması bekleniyor.

5G destekli MediaTek Dimesity 800 işlemciden güç alan Huawei Enjoy 20 Pro çıkış tarihi için 19 Haziran işaret edildi. Firma bu tarihte yeni modelini tanıtacak. Öte yandan modelin 4.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olması bekleniyor. Bu bataryanın da 22.5 W hızlı şarj desteğiyle geleceği belirtiliyor.

huawei enjoy 20 pro

Modelin Google Play Hizmetleriyle mi yoksa Huawei Mobil Servisleriyle mi geleceği henüz belirsiz. Bunun belirlenmesi için tanıtımın yapılması bekleniyor. Ayrıca modelin fiyatı için de şu anda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Huaweihuawei enjoyhuawei enjoy 20 prohuawei enjoy 20 pro çıkış tarihihuawei enjoy 20 pro özellikleri

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir