Huawei Mate 40 için üzücü haber

Visionox, tek vakit evvel ekran altı kameralı telefonlar amaciyla hazır olduğunu belirtmişti. Bununla birlikte Huawei Mate 40 başta olmak üzere Bir hayli tertemiz akıllı telefon modellerinde ekran altı kamera teknolojisinin kullanılması bekleniyordu. ama bu teknoloji ile alakalı Mate 40 amaciyla üzücü havadis geldi!

Huawei Mate 40 ekran altı kamera teknoloisini barındırmayacak!

Sızıntılara göre Huawei‘nin yaklaşmakta var olan Mate 40 modelinde Visionox tarafından geliştirilen ekran altı kamera özelliğinin kullanılması bekleniyordu. ama Weibo’da yapılan tek iddiaya göre Mate 40 ekran altı kamera teknolojisini barındırmayacak.

Huawei Mate 40 ekran altı kamera teknoloisini barındırmayacak! - ShiftDelete.Net (2)

Visionox tarafından geliştirilen ekran altı kamera teknolojisi, kullanıcıların artık daha büyük tek ekran deneyimi yaşamasını sağlayacaktı. Mate 40 modelinin bu teknolojiyi barındıran ilk telefonlardan biri olacağı söyleniyordu ama Weibo’da tek kullanıcı Mate 40’ı gördüğünü ve ekran altı kamera teknolojisini barındırmadığını argüman etti. Şu anda Mate 40 serisinde delikli ekran mı veyahut çentikli ekran mı kullanılacağı bilinmiyor.

Beklenen Huawei Mate 40 özellikleri

Cihazın Huawei’nin kendisinin geliştirdiği işlemcisi var olan Kirin 1000‘den güç alması bekleniyor. 2460×1200 çözünürlüğünde 90 Hz yenileme hızına sahip ekran barındırması beklenen cihazın bataryası ve RAM‘i ile alakalı Daha net tek bilgi bulunmuyor. Ayrı olarak cihazın kamera bölümünde ise 108 Megapiksel çözünürlüğünde anne kamera bulunması bekleniyor.

Mate 40 serisinin 2020 yılının son aylarında tanıtılması bekleniyor. Cihazın ücreti ile alakalı da Daha net tek bilgi bulunmuyor. Cihazla alakalı tertemiz gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşıyor olacağız.

HuaweiHuawei Mate 40Huawei Mate 40 ekranhuawei mate 40 proHuawei Mate 40 serisimate 40mate 40 pro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir