İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Twitch kanalı açtı-haberi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalı Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali ile birlikte yayın hayatına başlıyor. Sosyal medya platformlarını etkin bir şekilde kullanan belediye başkanları arasında yer alan Ekrem İmamoğlu, Twitch üzerinden de gençlerle buluşmaya devam edecek.

Ekrem İmamoğlu’da Twitch’e katıldı

İGEF 2021’in büyük açılışı ise saat 19.00’da ilk kez canlı olarak gerçekleşecek ‘’Zor Sor’’ yayını ile başlayacak.

Mümkün olan her alanda gençlere dokunmayı, görüşlerini ve taleplerini dinlemeyi önceliklendiren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, artık Twitch’ten de gençlere kulak verecek. 19 Mayıs saat 16.00 itibarıyla başlayacak İGEF 2021’in açılışı ise saat 19.00’da ilk kez canlı olarak gerçekleşecek ‘’Zor Sor’’ yayını ile başlayacak.

ekrem imamoğlu twitch

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali kapsamında ilk canlı yayını ile gençlere seslenecek Ekrem İmamoğlu’na bu yayın boyunca Kaan Sezyum, Efe Uygaç, Tuana Yılmaz, Cem İşçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül,Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, İlayda Sürücü, Yeliz Korkmaz ve Nursema Altuntaş eşlik edecek. Yayın boyunca tanınmış isimlerin zor sorularına yanıtlar verecek Ekrem İmamoğlu, IGEF 2021’in ardından da Twitch kanalındaki farklı içeriklerle gençlere seslenmeye devam edecek.

ekrem imamoğlu twitch

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir