iOS kullanıcılarının yaşadığı Spotify sorunu

Spotify her geçen vakit tertemiz güncellemesiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. dahada hızlı işlevsel ve stabil olması yerine yayımlanan güncellemelere bakıldığında bu konuyla alakali popüler platform Sahiden de iyi. Spotify’ın nihayet güncellemesinden ardindan işler değişiyor. nihayet güncellemenin gelmesiyle birlikte Spotify sorunu ile alakalı Twitter üzerinden paylaşım yapan iOS kullanıcıları, uygulamanın onları attığını söylüyor.

iOS kullanıcılarının yaşadığı Spotify sorunu

Herhangi tek uygulamada mesele yaşıyorsak dolaysiz Twitter benzeri çok kullanılan yasamsal medya ağlarından sorunlarımızı yazıyoruz. tertemiz yaşanan Spotify meselesi ile alana çıkan, bu paylaşımlar, insanların yasamsal medyaya sarılmasına neden oldu.

Birçok kullanıcı Spotify’dan en sevdiği parçaları dinleyerek işlerini hallediyorken, vakit içinde bunun benzeri tek mesele yaşanması tepkilere neden oldu.

Bazı kullanıcılar, 20 dakikadır popüler servise ulaşamadığını yazarken, bazılarıysa bu meseleden dolayı bedbaht olduğunu yazıyor. tabiki bu mesele Yalnızca Türkiye’de değil vatan dışındaki kullanıcılarda da yaşanıyor.

Spotify sorunu-00

Down Detector isimli web sitesine bildirildiği kadarıyla mesele yaşayan kullanıcılar dahada çok batı Avrupa’dan mesele bildiriyor. Yaşanan mesele ise uygulamaya girildiğinde uygulamanın kullanıcıları atması olarak kayıtlara geçiyor.

Sorun yaşanan uygulamalar, Facebook login altyapısı var olan uygulamalar olduğu alana çıktı. Yine de Bir takım kullanıcılar mevzunun düzeldiğine baz alinarak paylaşımlar yapmaya başladı.

Konu ile alakalı Spotify Status hesabı resmi tek paylaşım yaptı. Paylaşımda Spotify’da tek mesele olduğunu ve araştırıldığı yazıyor.

iOSiOS kullanıcılarının yaşadığı spotify sorunuspotifySpotify sorunuSpotify meselesi ios

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir