iPhone 12 olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı!

Apple’ın 13 Ekim‘de tanıtacağı iddia edilen yeni iPhone’lar hakkında sızıntılar devam ediyor. Bugün ise Twitter’da iPhone 12 olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı.

iPhone 12 olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı!

Apple’ın iPhone 12 ailesini 13 Ekim Salı günü tanıtması ve 16 Ekim’de de ön siparişe açılması bekleniyor. Neredeyse her analistin paylaştığı tarihe günler kala, telefon hakkında kutu içeriği, model sayısı gibi birçok söylenti dolaşıyor.

iphone 12 görüntüler

Bugün ise LeaksApplePro adlı Twitter hesabı, iPhone 12 olduğu düşünülen cihazın beş farklı renginin yer aldığı fotoğrafı paylaştı. Telefona bakıldığında iPhone 5 serisi gibi sert bir kasaya sahip olan cihaz, arkasında iki kamera ve bir flaş olduğu görülüyor. Apple’ın 16 Eylül’de tanıttığı yeni iPad’de yer alan Touch ID bulunan güç tuşunun boyutu, sızdırılan cihaz görüntülerindeki ile benzerlik taşıyor. Bu durum da iPhone 12 güç tuşunun Touch ID özellikli olabileceğini düşündürüyor.

iphone 12 görüntüler

iPhone 12 kutusunda çıkacak olan örgülü Lightning-USB-C kablonun sızdırılması, her yıl yeni iPhone tanıtımına yakın çoğu sızdırılan özelliğin, tanıtımda doğru çıkması gerçeğini de tekrar akıllara getiriyor.

AppleiPhone 12iphone 12 modelleriiphone 12 tanıtımlightningtanıtımtype-c

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir