iPhone 12 Pro Max batarya kapasitesi belli oldu!

Apple, iPhone 12 serisinin tanıtımında Bir takım verileri açıklamamıştı. Bu verilerin arasında en çok heyecan edilenler de RAM ve pil kapasiteleri olmuştu. Kısa süre evvel iPhone 12 mini pil değeri alana çıkmıştı şimdi ise iPhone 12 Pro Max batarya kapasitesi belli oldu.

iPhone 12 Pro Max bataryası, TENAA’da görüldü

En gelişmiş iPhone modeli var olan iPhone 12 Pro Max’in açıklanmayan RAM kapasitesi, ani çok vakit evvel alana çıkan AnTuTu testi neticeninde görülmüştü. 6 GB RAM ile tüketici karşısına çıkacak cihazın heyecan edilen tek başka özelliği ise, pil kapasitesi, TENAA’da alana çıktı.

iPhone 12 Pro Max batarya kapasitesi 3.687 mAh oldu. iPhone 11 Pro Max’in pil kapasitesi ise 3.969 mAh olarak karşımıza çıkmıştı. tertemiz iPhone modelinde bu değerin 282 mAh geriye gittiğini görebiliyoruz. dahada evvel alana çıkan iPhone 12 mini pili 2.227 mAh değere sahip olurken; iPhone 12 ve 12 Pro 2.815 mAh pil değerine sahip.

iPhone 12 Pro Max pil kapasitesi

Rakamları tek kenara bırakıp Apple’ın tertemiz iPhone ailesi amaciyla tanımladığı pil ömrünü hatırlarsak; firma tertemiz modellerin de geçtiğimiz sene piyasaya sunulan iPhone modelleriyle yaklasik olarak aynı pil ömrüne sahip olacağını resmi sitesinde belirtmişti. ama tertemiz modellerin evvelki kuşak cihazlar civarindan pil geçerliligi sunamayacağı istikametinde söylemler da var.

iPhone 12 Pro Max vs iPhone 11 Pro Max karşılaştırması

iPhone 12 Pro Max vs iPhone 11 Pro Max karşılaştırması

iPhone 12 Pro Max vs iPhone 11 Pro Max karşılaştırması ile karşınızdayız. Apple’ın geçen sene ve bu sene maksimum seviyedeki telefonları:

Mavi rengarenk iPhone 12 kutu açılış videosu sızdırıldı!

Mavi rengarenk iPhone 12 kutu açılış videosu sızdırıldı!

Mavi rengarenk iPhone 12 kutu açılış videosu sızdırıldı. Telefonun kutu muhtevası ve tasarımının canlı canlı görüldüğünü dile getirmek mümkün.

iPhone 12 Pro MaxiPhone 12 Pro Max batarya kapasitesiiPhone 12 Pro Max pil kapasitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir