iPhone 12 Pro Max ve Mini gecikebilir! İşte tarih

Apple, yeni iPhone modelleri amaciyla 13 Ekim amaciyla hazırlıklar yapmaya ayni ritimde devam ediyor. Ancak iPhone 12 ailesi bu etkinlikte tanıtılacak olmasına karşın, ne vakit piyasaya çıkacakları belirsizliğini koruyor. nihayet alana çıkan sızıntıya bakılırsa iPhone 12 Mini ve Pro Max gecikebilir.

iPhone 12 Pro Max ve Mini ne civarindan gecikecek?

Apple analizleri ve sızıntılarıyla meşhur Jon Prosser Twitter üzerinden mühim tek sızıntı ile karşımıza çıktı. Prosser, kaynaklarından aldığı bilgiye dayanarak 13 Ekim lansmanında karşımıza çıkacak modellerden yalnız iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelinin evvel olarak satışa çıkacağını argüman ediyor.

Sızıntıya bakılırsa Prosser şu vakit amaciyla Apple’ın 6,1 ‘ büyüklüğüne sahip tertemiz iPhone modellerinin evvel olarak karşımıza çıkacağı iddiasında.  Pro Max ve Mini ise Kasım ayında satışa çıkacak. Daha iPhone 12 ücreti içn tek doğrulama gelmemeiş olmasına karşın, Prosser, iPhone Mini amaciyla 649 dolar benzeri tek başlangıç ücretinin alana çıkmasnı bekliyor. Ünlü analizci tekrar Bir gün evvel attığı tek tweet ile heyecanla beklenen kablosuz kulaklık Apple AirPods Studio amaciyla değişik tek tanıtım yapılabileceğini öne sürmüştü. bunun için göre Apple kablosuz kulaklığın üretimini ama 20 Ekim tarihinde bitirebilecek.

iphone 12 pro max, iphone 12 mini, tertemiz iphone, iphone pro max özellikleri, iphone 12 mini özellikleri

Eğer söylemler doğruysa iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Mini amaciyla ekran tedariği bölümünde tek sıkıntı yaşanmış olabileceği argüman ediliyor. ayrıntılı verilerin ise 13 Ekim Apple Event ile alana çıkması bekleniyor.

iPhone 12 Mini ve Pro Max özellikleri

iPhone 12 Pro Max ve ailenin tertemiz üyesi iPhone 12 Mini özellikleri amaciyla beklentiler ise şu şekilde. XDR OLED ekranı ve kati çerçevesiyle karşımıza çıkacak Pro Max modeli 6,7 ‘ büyüklüğünde tek ekran büyüklüğüne sahip. Bu ekran 555 ppi yoğunluğuna sahip. Telefonun ekran yenilemesi olarak ise 120 Hz desteği ile karşımıza çıkması bekleniyor.

İşlemci olarak, Apple’ın 5 nm işlemci mimarisine sahip var olan A14 Bionic işlemcisi yer alıyor. Bu işlemci evvel alana çıkan bilgilere göre 3.1 Ghz işlem hızına sahip olacak. Bu şimdiye civarindan ARM tabanlı tek mobil işlemcinin eriştiği maksimum işlem hızı.

iPhone 12 Mini ile alakalı Bilinen 5 özellik

iPhone 12 Mini ile alakalı Bilinen 5 kalite

İşte sızıntılarda çoğu sefer ismi ve nitelikleri geçen en minik iPhone var olan iPhone 12 mini modeli ile alakalı bildiğimiz 5 özellik.

Tıpkı iPhone 12 Pro benzeri 6 GB RAM ile donatılan tertemiz iPhone kamera tarafında da aynı üçlü kamera kurulumu ve LIDAR sensörü ile bizi karşılıyor. Model tıpkı iPhone 12 Pro benzeri kati kaplama tek gövdeyle karşımıza çıkacak. elbette 5G teknolojisiyle karşımıza çıkacak tertemiz iPhone, SE modelinde nihayet olarak karşımıza çıkan ve iPhone 5 modeline civarindan gördüğümüz çerçeveli tasarımına 12 ailesiyle birlikte art döenecek benzeri görünüyor.

iPhone 12 Mini özellikleri amaciyla ise Daha çok fazla bilgi alana çıkmış değil. İlk bilgilere bakılırsa OLED ekranla karşımıza çıkacak modelin ekran yenilemesi açısından 60 Hz desteklemesi beklentiler arasında. En minik iPhone pil açısından 2.227 mAh boyutunda tek pil ile karşımıza çıkacak benzeri görünüyor. Mini karşımıza 5.4 ‘ benzeri suanki standartlarına göre minik tek ekranla çıkacak.

ihone 12 pro maxiPhone 12iphone 12 etkinliğiiphone 12 miniiphone 12 mini özellikleriiPhone 12 Proiphone 12 pro max özellikleriyeni iphoneyeni iphone modelleriYeni iPhone yeni sezon modelleri ne vakit tanıtılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir