iPhone SE 2 için orta segment işlemci iddiası!

iPhone SE 2 amaciyla Apple B14 Bionic adli tek işlemcinin üretildiği argüman edildi. Bu iPhone modelinin LCD eşliğinde üretilen ve büyüklüğü 4.7 inç var olan tek ekrana ev sahipliği yapacağı söyleniyor.

2021 yılının evvel çeyreğinde piyasaya sürüleceği anlatilan iPhone SE iki yalnız kalmayabilir. çünkü bu işlemcinin tek de iPhone SE iki Plus’a güç vereceği konuşuluyor.

iPhone SE iki Apple B14 Bionic işlemcisi ile neler yapabilir?

Bilindiği üzere Apple tarafından tasarlanan A14 Bionic işlemcisinin iPhone 12 serisine eşlik edeceği duyurulmuştu. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ menşeli teknoloji devinin işlemci ile alakalı çalışma alanını genişletmek amaciyla kolları sıvadığı biliniyor.

“Mauri QHD” adli tek Twitter kullanıcısı, B14 Bionic isimli işlemcinin dahada az şarj tüketip tüketmeyeceğini ve performans ile alakalı A14 Bionic’ten dahada güçsüz olup olmayacağını bilmiyor. Kendisine göre bu işlemci iPhone 12 Mini, SE iki Plus ve SE üç benzeri başka modellere de güç verebilir.

iPhone SE iki Apple B14 Bionic

Yeni tek akıllı telefon modelinde Daha önceki modellerde kullanılan işlemcilerden dahada güçsüz var olan tek işlemcinin kullanılması Bir hayli de alışık olunan tek durum değil. Ekran boyutu 5.4 inç olarak duyurulan ve iPhone 12 mini olarak da adlandırılan iPhone 12 de Apple B14 Bionic ile donatılabilir.

2021 yılının evvel aylarında 4G tabanlı iPhone 12 ile tanışabiliriz. iPhone SE iki Plus’ın ise iPhone SE 2020 amaciyla hazırlanan tasarımdan esinlenilerek üretileceği ve 2022 yılında satışa sunulacağı düşünülüyor.

Bu mevzu ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

A14 BionicApple A14Apple A14 BionicApple B14Apple B14 BionicB14 BioniciPhone SE 2iPhone SE iki işlemcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir