iPhone’da yapılan en büyük hata!

Sihirli Elma YouTube kanalında değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda, iCloud gizleme alanı dolu mevzunun çoklukla yaşattığı probleme ve sebebine yakından bakıyoruz.

iCloud gizleme alanı dolu hatası çözümü

Sihirli Elma YouTube kanalında faydalı ve bilgilendirici videolarımıza devam ediyoruz. Bu seferki videomuzda insanların resimlerini iCloud’a yedeklemesinden dolayı oluşan meselesi nasıl çözebileceklerini anlattık. Dilerseniz sözü daha çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Fotoğraf yedeklerini baş tek yerde tutun!

iCloud, Apple’ın her kullanıcısı amaciyla sunmuş olduğu tek bulut yedek servisi. Burada, her Apple kullanıcısı fiyatsız olarak 5 GB boyuta civarindan verilerini saklayabiliyor. Bu 5 GB fiyatsız depolama alanı, rehber ve şifreler benzeri sade yedeklemeler amaciyla oldukça yeteri civarindan tek alanken Bir takım kullanıcılar bu alanı hızlıca doldurabiliyor. Bu sorunlardan en büyüğü, kullanıcıların özellikle iPhone’lardaki fotoğraflar ve videolarını buraya yedeklemesinden dolayı kaynaklanıyor. Buradaki iCloud alanını ücret ile yükseltmek mümkün olsa da bu videoda size çok farklı çözümler sunduk. eğer sizin de iCloud gizleme alanınız fotoğraflarınızdan dolayı doluluk yaşıyorsa bu videoya bakmakta yarar var.

Sihirli Elma YouTube kanalındaki videomuzu izledikten sonra aşağıya yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ayrı olarak tertemiz videolardan haberdar olmak amaciyla kanalımıza abone olabilir ve abone ol butonunun yanındaki zile tıklayarak bütün faydalı videolardan haberdar olabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

icloud resim aktarmaicloud resim silmeicloud nasıl açılıricloud gizleme alanıicloud gizleme alanı aile planıiCloud gizleme alanı boşaltmaicloud gizleme alanı boşaltma bilgisayaricloud gizleme alanı düşürmeicloud gizleme alanı kapatmaicloud gizleme alanı nasıl kullanılıricloud gizleme alanı satın almaicloud gizleme alanı yönetmeicloud gizleme alanı yükseltme ücretsizicloud gizleme alanındaki resimleri görmeicloud yedekleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir