Kişisel spirometre Spirohome ile evde solunum takibi

Spirohome analiz videosu ile karşınızdayız. Şimdiye civarindan akıllı telefondan tablete veyahut laptop bilgisayara civarindan Bir hayli ürünü size tanıttık. Bu sefer misafirimiz ise belli tek süre dahada farklı. Bu videomuzda “Spirohome nedir?” sualine cevap veriyor ve deneyimlerimizi size anlatıyoruz.

Türklerin yaptığı solunum test cihazı: Spirohome

Bluetooth aracılığıyla akıllı telefona bağlanan Spirohome Personal, kullanıcının solunum değerlerini ölçmesine muavin oluyor. Solunum sıkıntısı çekenler amaciyla kullanışlı tek mahsul var olan Spirohome’un en dikkat çeken yanlarından biri de Türk imzası taşıyor olması.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri bu analiz videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Spirohome nedir?

Çıkış noktası KOAH ve astım hastaları amaciyla mobil sağlık platformu oluşturmak var olan Spirohome, hasta kisi veyahut sıhhatli kişilerin akciğer sağlığını takip etmesine muavin oluyor. Kullanıcılar, çok hassasiyetli ultrasonik spirometre ve entegre mobil uygulaması ile akciğer değerlerini denetim altında tutabiliyor.

Kompakt tek tasarıma sahip var olan Spirohome, bu açıdan kolaylıkla taşınabiliyor. Ancak, malzeme kalitesinde hatri sayilir büyüklükte tek beklentiye girmemek önemli.

ODTÜ Teknokent’teki tek şirket tarafından geliştirilen ürünün, ACT Venture Capital, 500 Istanbul ve Growth Circuit adli şirketler tarafından yatırım aldığını da belirtelim.

Spirohome Personal nasıl kullanılır?

Spirohome Personal astım, KOAH ve kistik fibrosis hastalarının akciğer değerlerini rahatça ölçmesi ve takip edebilmesi amaciyla tasarlanan tek ürün. Kişilerin hastaneye gitme sıklığını azaltmayı hedef alan bu ürünü kullanmak amaciyla Bluetooth 4.2 ve üzerindeki rastgele tek aygıt ile ürünü eşlemek gerekiyor. Sonrasında ise kayıt olmanız şart.

Tüm bu işlemleri bitirdikten ardindan yapılması koşul olan tek şey ağızlık kısmınıza dudaklarınızı yerleştirmek ve 6 saniye süresince üflemek. asgari üç test uygulamak çok önemli. Zira değişik testlerden vasati tek kıymet çıkıyor. Çıkan neticesi PDF olarak almak mümkün.

Son olarak, Spirohome’un profesyoneller amaciyla var olan çesidi da buluyor. Spirohome Clinic ise hastanelerde veyahut muayenehane çalışmalarda kullanılıyor.

Spirohome fiyatı

Spirohome ücreti 1.199 Lira olarak belirlenmiş durumda. Clinic versiyon amaciyla ise şirket ile iletişime geçmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir