Kullanıcı sayısını açıklayan Realme’den sürpriz!

Telefon pazarının çiçeği burnunda markası Realme, rekabette şimdiye civarindan başarılı tek grafik çiziyor. Realme global kullanıcı sayısı şirket tarafından açıklanırken, şirket bunu yapacağı yeni tek telefon lansmanı ile kutlayacağını da açıkladı. Telefonun adinin Realme Blade Runner olacağı söyleniyor.

2 senede 35 milyon kullanıcıya ulaşan Realme, bunu tertemiz tek telefon ile kutlayacak

2 sene evvel resmi olarak kurulan Çinli marka, evvel etapta piyasaya sürdüğü bütçe dostu akıllı telefonlar ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Ülkemizde de cihazları satışta var olan marka, global pazarda 35 milyon kullanıcıya erişti ve bunu kutlamak amaciyla de tertemiz tek telefon tanıtacağını açıkladı. Ayrı olarak firma yöneticisi, bu beklenmeyen telefon amaciyla lansman tarihini de verdi.

Realme global kullanıcı sayısı açıklamasının ardından, firmanın tanıtacağını açıklama ettiği yeni telefon heyecan uyandırdı ve aygıt amaciyla Bir takım veriler de alana çıktı. tertemiz telefonun adinin Realme Blade Runner olması beklenirken, tanıtım tarihinin 25 Mayıs olacağı net olarak açıklandı. Öte istikametten cihazın donanımı ile alakalı de Bir takım veriler mevcut.

Sürpriz cihazın ise dahada evvel alana çıkan esrarlı Realme telefonu olmadığı biliniyor. Cihazın, Snapdragon 768G veyahut Snapdragon 865 işlemcisini kullanması bekleniyor. Firmanın pazarlama müdürü, bu telefonu tek sene dönümü armağanı olarak açıkladı. Cihazın başka detayları amaciyla ise lansmanı beklemek gerekecek.

RealmeRealme Blade RunnerRealme global kullanıcı sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir