LG’nin gelecek modelleri sızdı! Sayısı şaşırtıyor

LG istikbal modelleri ile adından laf ettirmeye hazırlanıyor. alana çıkan bilgilere göre firmanın piyasaya çıkarmayı düşündüğü modellerin isimleri belli oldu. LG Q serisi amaciyla çalışmalarını yapacak.

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından var olan LG, akıllı telefon piyasasında da hatırı sayılır satış rakamlarına sahipti. Bu başarıyı ayni ritimde devam ettirmeyi planlayan firma, 13 tertemiz modeli kullanıcılarla buluşturacak.

LG istikbal yeni sezon modelleri tam 13 adet olacak

LG’nin Q serisi yeni sezon modelleri amaciyla piyasaya çıkarmayı planladığı modellerin isimleri belli oldu. ortada segment var olan bu cihazların isimleri sırasıyla Q31, Q32, Q33, Q51, Q51S, Q52, Q53, Q61, Q62, Q63, Q91, Q92 ve Q93 oldu. Bu isimler Kore Düşünsel Mülkiyet Hakları Servisi (KIPRIS) tarafından tescillendi. Böylelikle firmanın bu model isimlerini kendisinin yerine tescillediği ve piyasaya süreceği alana çıktı.

Yukarıda anlatilan müessesenin internet sitesinde “LG Electronic” şeklinde arama yapıldığında ve “application date” Başka bir deyişle uygulama zamanına göre sıralama yapıldığında modellerken kendini gösteriyor.

lg q serisi

LG istikbal modelleri arasında sadece LG Q51 özellikleri ile alakalı bilgi bulunuyor. Bu modelin özelliklerine bakıldığında MediaTek Heli P22 işlemci ve üç GB RAM bulunduğu biliniyor. tekrar bu modelin 6.5 ‘ büyüklüğünde 720p+ çözünürlükte tek ekranı ve 4.000 mAh kapasitesinde bataryası bulunuyor.

LG Q serisi 13 modelin ne vakit tanıtılacağına değin tek bilgi Daha yok. ama tek sonraki aylarda modellerin kendisini göstermesi bekleniyor.

lglg istikbal modellerlg q 51lg q serisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir