MediaMarkt mağazasını yerinde inceledik!

Corona virüs salgını sonrasında normalleşme sürecine girdik. Mağazalarını açan şirketlerden biri de MediaMarkt ülkemiz oldu. MediaMarkt önlemleri ile ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Biz de bu videomuzda alınan önlemleri yerinde inceledik.

MediaMarkt mağazalarında alınan önlemleri anlattık!

1 Haziran bugünü itibariyle Türkiye’deki MediaMarkt mağazaları açıldı. elbette tespit edecek önlemlerle. Biz de bu videomuzda alınan önlemleri yerinde inceledik.

anlattık. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri alınan önlemleri ayrıntılı olarak anlattığımız videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

MediaMarkt mağazalarında alınan tedbirler neler?

MediaMarkt mağazalarına, mağaza büyüklüğünün yüzde 10’u civarindan alıcı girebiliyor. İçeri giren müşterilerin maske takıp takmadığına netlikle bakılıyor ve müşterilerin gövde ısısı ölçülüyor. Müşteriler içeri girdikten ardindan yasamsal ara kaideleri ayni ritimde devam ediyor. MediaMarkt, bu mevzu amaciyla müşterilerin farkındalığını artıracak tedbirler de alıyor. Mağaza içerisinde, yerde, ürünlerin yanlarında ve tespit edecek alanlarda kullanıcıları uyaran metinlere görmek mümkün.

Kullanıcıları en çok meraklandıran konulardan tek tanesi de ürünlerin hijyenik olup olmadığı konusu. MediaMarkt, mağazalarını gün içinde üç kez ayrıntılı olarak arındırırken, ürünler de her iki saatte tek dezenfekte ediliyor. Dileyen müşteriler, istek ettikleri demo ürünleri deneyimden önce, satış temsilcilerinden ürünleri dezenfekte etmelerini de isteyebiliyor. MediaMarkt, müşterilerileri civarindan kendisinin çalışanlarının da sağlığını savunan tedbirler alıyor. MediaMarkt çalışanları, mesai saati içinde sık sık mola vererek kendilerine vakit ayırabiliyor. Çalışma saatleri içinde de çalışanlar, eldiven ve maske benzeri savunucu tedbirler alarak müşterilerle iletişime geçiyor.

corona virüscorona virüs önlemlerimediamarktmediamarkt açık mımediamarkt önlemlerimediamarkt mağazalarımediamarkt mağazaları açıldımediamarkt mağazaları ne vakit açıkmedimarkt hangi önlemleri aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir